Zdzisław Królikowski

Zdzisław Królikowski, Jelenia Góra

Numer skarbonki: 110700
Wiem, że istnieją ludzie wrażliwi! Niemożliwe stanie się możliwe!
zebrano:
936 zł
0%
cel zbiórki:
250 000 zł

Historia

Witam. Nazywam się Zdzisław. Moja żona i trójka dzieci dziękują Bogu, że mogłem skończyć 57 lat. 

Szansą dla mnie jest terapia Nano Therm w Kolonii - to ok. 40 tys. EUR.

Walkę o życie rozpocząłem w 2015 roku. Nie czułem się źle, ale żonę niepokoił mój spadek formy i …brak uśmiechu. Badanie MR głowy wykazało guza wielkości 9 cm w lewym płacie czołowym. Uśmiech zniknął wtedy z twarzy całej rodzinie. Po operacji usłyszałem diagnozę – glejak mieszany III WHO. Poddałem się radio oraz chemioterapii, i wróciłem do pracy. Zły los nie zamierzał nam odpuścić. W lipcu 2016 żona zachorowała na zespół Guillaina – Barrego i sparaliżowana walczyła o życie na OIOMiE. Wtedy znowu w mojej głowie pojawił się "on". Podjąłem kolejną walkę, ale standardowe leczenie, które stosuje się w Polsce nie przyniosło zadowalających efektów.

Szukając pomocy w zagranicznych ośrodkach natkałem się na informacje o terapii guzów mózgu w Niemczech. Terapia Nano Therm w Kolonii (ok. 40 tys. EUR) to dla mnie szansa!  Chcę jak najszybciej wyjechać na badania kwalifikujące mnie do określonego leczenia, bo czasu zostało niewiele.

Moją determinacją w walce o życie chcę też wysłać sygnał do tych, którym onkologiczne statystyki nie pozostawiają złudzeń, aby się nie poddawali. Koszt takiego leczenia przekracza jednak moje możliwości finansowe. Dzieci wsłuchują się w komunikaty o odkrywaniu nowych lekarstw czy sposobów walki z rakiem ale to jest nadal poza zasięgiem zwykłego człowieka.

Każdy dzień u boku moich najbliższych to odrobina szczęścia, którego mogę jeszcze doświadczyć. Chciałbym zobaczyć jak najmłodszy syn wchodzi w dorosłe życie bez poczucia bezradności.. Chcę aby moje dzieci patrzyły w przyszłość, nie na umierającego ojca.
Dlatego potrzebuję wsparcia od ludzi, dla których nadzieja umiera ostatnia.

Darowizny na rzecz leczenia Zdzisława można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 10 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 111 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem