Aleksandra Kotas

Aleksandra Kotas, Ugniewo

Numer skarbonki: 111486
Na wsparcie w leczeniu, konsultacje, badania, leki
zebrano:
378 zł
2%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Dokladnie dzień przed 5-tymi urodzinami mojej młodszej córki otrzymałam druzgocącą diagnozę... Coś, co przez dwóch lekarzy zostało uznane za niegroźny gruczolakowłókniak, okazało się niestety nowotworem złośliwym piersi z wysoką agresywnością i szybkim namnażaniem się komórek nowotworowych. Szok, płacz, niedowierzanie, myśl że przecież muszę wychować swoje córki, że one potrzebują matki, że chcę zobaczyć, jak dorastają - to wszystko towarzyszy mi cały czas. Tak bardzo boję się o każdy dzień...  Na chwilę obecną atakujemy nieproszonego gościa dosyć agresywną chemią serwowaną co dwa tygodnie. Już trzy takie cykle za mną, niebawem czwarty i decyzja co dalej. 

Dlaczego założyłam zbiórkę? By prosić Was o pomoc, by chociaż w kwestii finansowej nie martwić się o pokrycie kosztów badań, konsultacji lekarskich i dojazdów (do szpitala w którym się leczę, mam ponad 100 km w jedną stronę, co bardzo obciąża budżet). Póki mogę, to staram się pracować i chcę robić to jak najdłużej, choć panująca pandemia i obniżona odporność nie są dobrymi sprzymierzeńcami.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 1 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 10 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 10 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem