Anna Wojtczak

Anna Wojtczak, Wilkszyn

Numer skarbonki: 111272
Znajdźmy Haka na Raka
zebrano:
11 042 zł
5%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

Wspaniała, silna i zawsze uśmiechnięta Żona, Mama i Babcia! Ale na dzień dzisiejszy rak jest silniejszy od niej. Ania... Kobieta sukcesu, która od zawsze wszystkim pomaga, a teraz sama potrzebuje pomocy! Jeszcze dużo misji i marzeń przed Nią i ma dla kogo żyć. Walczyliśmy, walczymy i będziemy walczyć, pokonamy „Dziada”! 

Pod koniec roku 2018 Ania poszła jak co roku na rutynowa kontrolę zbadać piersi, była przeziębiona, miała powiększone węzły, ale poszła na umówiona wizytę. Dostała pilne skierowanie na usg i mammografie, wtedy wyniki zwaliły wszystkich z nóg... Nowotwór ZŁOŚLIWY piersi z przerzutami do węzłów. W 2019 roku Ania przyjęła 2 chemie: białą i czerwoną. Po tych chemiach odbyły się dwa zabiegi operacyjne, oszczędzająca mastektomia z rekonstrukcją piersi. Leczenie dalej trwało, miało już dojść do radioterapii, ale niestety okazało się, że w węzłach jest inna mutacja raka niż była w piersi i radioterapia nic nie da. W listopadzie przeszła kolejną chemię karboplatyną, która nie daje remisji tylko progresję. Nowotwór wraca też w operowanej piersi. Ania wraz z lekarzami podejmuje decyzje o nierefundowanym leczeniu atezolizumabem. Jedna dawka kosztuje 10 tys zł i trzeba ja podawac co 3 tygodnie. Jak długo??? Nie wiadomo… Aż pomoże! Dziękujemy za każdą pomoc!

Darowizny na rzecz leczenia Ani można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 983 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 731 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 701 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 54 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 24 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 49 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 18 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 26 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem