Barbara Błaszkowska

Barbara Błaszkowska, Chojnice

Numer skarbonki: 110598
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Barbara odeszła...
zebrano:
4 130 zł
2%
cel zbiórki:
144 000 zł

Historia

Nazywam się Basia.

Jestem już kilka lat na emeryturze. Mam kochającego męża, syna i najwspanialszą na świecie wnuczkę, Natalkę.

Zawsze byłam aktywną osoba, pływałam, kochałam morze, spacery. Dużo podróżowałam. Moja ciekawość świata była ogromna. Cieszyłam się każdym dniem, każdym spotkaniem z bliskimi. Prowadziłam bardzo zdrowy tryb życia.

Trzy lata temu a dokładnie 4 listopada 2014 roku usunięto mi raka lewej nerki wraz z całą nerką. Niestety po krótkim czasie od operacji rozpoznano u mnie przerzuty do węzłów chłonnych śródpiersia raka nerki. Wtórny nowotwór złośliwy śródpiersia (C78.1) i w loży usuniętej nerki. Stopień zaawansowania klinicznego - IV.

Od lipca 2016 do końca kwietnia 2017 przyjmowałam lek z grupy inhibitorów kinaz białkowych, który niestety przestał działać i nastąpiła progresja choroby. W tym przypadku leczenie tym lekiem pochłonęło wszystkie oszczędności.

Ostatni tomograf z 2017-03-28 wykazał progresję pakietu węzłowego w prawej wnęce.

Konsylium lekarskie stwierdziło, że Narodowy Fundusz Zdrowia nie zrefunduje kosztów leczenia ani kosztów jakichkolwiek lekarstw, gdyż nie ma dobrych rokowań.

Jedyną nadzieją jest inny lek, przeciwnowotworowy i immunosupresyjny, który rokuje zatrzymanie postępów choroby. Miesięczna terapia w Polsce kosztuje około 12 tys.

Zalecono mi przyjmowanie tego nowego leku od maja 2017, niestety nie stać mnie na taką drogą kurację - dla mnie to jest wyrok...

Proszę o pomoc, bardzo... chciałabym jeszcze żyć, cieszyć się bliskimi...

Darowizny na rzecz leczenia Basi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż". 

Wypłaty (suma: 2062.8 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

06.07.2018 - 2062.80 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne, badania diagnostyczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 13 godzin temu 2062 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 5 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 100 zł 76

Droga Basiu.To mały gest pomocy z mojej strony dla Ciebie,ale pełno w nim nadziei,że Ci pomoże i mojego uśmiechu.Pozdrawiam.

Kazimierz Krauze 1 rok temu 100 zł

Maria Głomska 1 rok temu 50 zł 87

szybkiego powrotu do zdrowia

Anonimowy 1 rok temu 100 zł 90

jesteśmy z Tobą

Anonimowy 1 rok temu 200 zł 91

trzymaj się Basiu;

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem