Barbara Bukała

Barbara Bukała, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 110516
Pomóż Basi ponieść koszty badań i leczenia
zebrano:
18 463 zł
100%
cel zbiórki:
18 000 zł

Historia

Witam serdecznie,

Mam na imię Basia. Jestem babcią, mam dwójkę kochanych wnuków i kocham życie. Jeszcze bardziej to zrozumiałam gdy w sierpniu 2015 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór złośliwy piersi. Po pierwszej operacji okazało się, że nowotwór jest wieloogniskowy i konieczna była całkowita mastektomia. Przy drugiej operacji , pojawiły się komplikacje. Spędziłam miesiąc w szpitalu, później przeszłam chemioterapię. W tej chwili jestem pod stałą kontrolą bardzo pomocnych lekarzy z CO w Bydgoszczy.

Zawsze bardzo dużą wagę przykładałam do badań kontrolnych i chyba właśnie to podejście pozwoliło na uchwycenie tej choroby w początkowym jej stadium, ale jak wiadomo przeciwnik jest podstępny i nieprzewidywalny.

Pomimo fachowej pomocy i wsparcia, jakie otrzymałam od lekarzy i personelu z bydgoskiego Centrum Onkologii, byłam zmuszona wykonać dodatkowe, kosztowne badania za granicą. Podjęłam również decyzje o rozpoczęciu leczenia w Klinice we Wrocławiu. Terapia, której się poddałam ma głównie na celu wzmocnienie mojego układu immunologicznego. Ponieważ schemat badań kontrolnych nie zakłada wielu badań, które pozwalają na szybsze wykrycie ewentualnych, nowych zmian, staram się na bieżąco kontrolować w prywatnych placówkach. W wyniku przyjmowanych leków pogłębiła się u mnie i tak bardzo zaawansowana osteoporoza.

Wiem, że w tej chorobie najważniejsze jest pozytywne nastawienie i to ono mimo wielu trudnych chwil, z którymi w trakcie trwania choroby przychodzi mi się borykać, pozwala mi wierzyć, że będzie dobrze. Jednak w mojej walce o zdrowie, o życie, potrzebne mi będzie również Wasze wsparcie, stąd moja prośba. Wiadomo, że koszty leczenia, badań są bardzo wysokie, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe.

Wszystkim moim darczyńcom bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Darowizny na rzecz leczenia Basi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Dziennik

Kochani, jestem po kilku kolejnych operacjach wycięcia węzłów chłonnych, gdyż podejrzewano u mnie przerzuty. Póki co na szczęście był to fałszywy alarm, ale nadal potrzebuję pomocy w sfinansowaniu comiesięcznych dojazdów do szpitala, zakupu leków, badań, itp.

Wypłaty (suma: 12000 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.01.2018 - 9500.00 zł

29.08.2017 - 2500.00 zł

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 463,39 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 3720 zł

Anonimowy 4 lata temu 1034 zł

Anonimowy 4 lata temu 1000 zł

Anonimowy 4 lata temu 786 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 731 zł

Anonimowy 4 lata temu 714 zł

Anonimowy 4 lata temu 650 zł

Tomasz Elzanowski 4 lata temu 500 zł 300

Trzymaj się Basia... Bardzo lubię i zawszę dobrze wspominam to Twoje "kocham życię". Podzielam tę dewizę. Elzan

Dzieki Tomku, mam nadzieję, że nie stracę tej radości życia.
Barbara


Anonimowy 4 lata temu 500 zł 273

Pani Basiu, do boju!!!

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 53 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem