Barbara Bukała

Barbara Bukała, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 110516
Pomóż Basi ponieść koszty badań i leczenia
zebrano:
13 108 zł
72%
cel zbiórki:
18 000 zł

Historia

Witam serdecznie,

Mam na imię Basia. Jestem babcią, mam dwójkę kochanych wnuków i kocham życie. Jeszcze bardziej to zrozumiałam gdy w sierpniu 2015 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór złośliwy piersi. Po pierwszej operacji okazało się, że nowotwór jest wieloogniskowy i konieczna była całkowita mastektomia. Przy drugiej operacji , pojawiły się komplikacje. Spędziłam miesiąc w szpitalu, później przeszłam chemioterapię. W tej chwili jestem pod stałą kontrolą bardzo pomocnych lekarzy z CO w Bydgoszczy.

Zawsze bardzo dużą wagę przykładałam do badań kontrolnych i chyba właśnie to podejście pozwoliło na uchwycenie tej choroby w początkowym jej stadium, ale jak wiadomo przeciwnik jest podstępny i nieprzewidywalny.

Pomimo fachowej pomocy i wsparcia, jakie otrzymałam od lekarzy i personelu z bydgoskiego Centrum Onkologii, byłam zmuszona wykonać dodatkowe, kosztowne badania za granicą. Podjęłam również decyzje o rozpoczęciu leczenia w Klinice we Wrocławiu. Terapia, której się poddałam ma głównie na celu wzmocnienie mojego układu immunologicznego. Ponieważ schemat badań kontrolnych nie zakłada wielu badań, które pozwalają na szybsze wykrycie ewentualnych, nowych zmian, staram się na bieżąco kontrolować w prywatnych placówkach. W wyniku przyjmowanych leków pogłębiła się u mnie i tak bardzo zaawansowana osteoporoza.

Wiem, że w tej chorobie najważniejsze jest pozytywne nastawienie i to ono mimo wielu trudnych chwil, z którymi w trakcie trwania choroby przychodzi mi się borykać, pozwala mi wierzyć, że będzie dobrze. Jednak w mojej walce o zdrowie, o życie, potrzebne mi będzie również Wasze wsparcie, stąd moja prośba. Wiadomo, że koszty leczenia, badań są bardzo wysokie, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe.

Wszystkim moim darczyńcom bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Darowizny na rzecz leczenia Basi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 12000 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.01.2018 - 9500.00 zł

29.08.2017 - 2500.00 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 1034 zł

Anonimowy 1 rok temu 1000 zł

Anonimowy 1 rok temu 786 zł

Anonimowy 1 rok temu 714 zł

Anonimowy 1 rok temu 650 zł

Tomasz Elzanowski 1 rok temu 500 zł 92

Trzymaj się Basia... Bardzo lubię i zawszę dobrze wspominam to Twoje "kocham życię". Podzielam tę dewizę. Elzan

Dzieki Tomku, mam nadzieję, że nie stracę tej radości życia.
Barbara


Anonimowy 1 rok temu 500 zł 100

Pani Basiu, do boju!!!

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 58 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 92 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 12 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem