Beata Motłoch

Beata Motłoch, Siemianowice śląskie

Numer skarbonki: 110527
Zbieramy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 grudnia 2018
zebrano:
34 093 zł
85%
cel zbiórki:
40 000 zł

Historia

Bardzo trudno przychodzi mi pisanie o sobie i mojej chorobie...

Nazywam się Beata Motłoch, mam 48lat i w marcu 2016r zachorowałam na raka piersi.

Całe życie przewróciło mi się do góry nogami. Kiedy przeszłam  ścieżkę diagnostyczną, wreszcie zapadła decyzja o leczeniu (chemioterapia, mastektomia, radioterapia i hormonoterapia). Bardzo ciężko zniosłam chemię i odbiła się mocno na moim zdrowiu, dała mi nieźle po psychice i po kościach (dosłownie).

Aktualnie stoję w miejscu z leczeniem onkologicznym, radioterapią, gdyż jestem po zabiegu chirurgicznym na kręgosłupie. Czas szybko ucieka, muszę jak najszybciej podjąć rehabilitację i zakupić sprzęt rehabilitacyjny, by móc swobodnie się poruszać i kontynuować leczenie onkologiczne - nie mogę liczyć na NFZ gdyż terminy są bardzo odległe, a ja mam coraz mniej czasu. Wizyty lekarskie, transport medyczny, leki, rehabilitacja - to wszystko dodatkowo obciąża budżet domowy.

Jeśli znajdą się ludzie dobrej woli, chętni wspomóc mnie finansowo, będzę wdzięczna za każdą złotówkę. Staram się powrócić do normalnego życia i do pracy, lecz nie jest to takie proste. Bywają dni gdy popadam w depresję i zamykam się w sobie i gdyby nie wsparcie najbliższych, przyjacół i koleżanek z pracy, to nie wiem co by było. To oni w tych ciężkich chwilach "stawiają mnie do pionu", zaszczepiają  we mnie ducha walki o życie, jestem im za to bardzo wdzięczna.

Darowizny na rzecz leczenia Beaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

 

Dziennik

Dziękuję wszystkim ludziom o wielkich sercach za wsparcie finansowe. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności, chce mi się płakać i śmiać , rozpiera mnie siła i chęć do dalszej walki. Bardzo dziękuję. Na dzień dzisiejszy tumor został pokonany. Pozostały do złagodzenia skutki leczenia onkologicznego. W sierpniu 2018 roku zakończyłam radioterapię, obecnie jestem w trakcie hormonoterapii. Niestety dała znać też o sobie neuropatia obwodowo czuciowa(skutkek chemioterapii i radioterapii). Ale co tam, dam radę , tumor pokonany. Na kości ( tzn na ich wzmocnienie po leczeniu onkologicznym) otrzymuję lek, który niestety jest nierefundowany (koszt 845zł miesięcznie), dotychczas finansowałam go z własnych środków, lecz oszczędności już się wyczerpały. Aktualnie przede mną intensywna rehabilitacja, kości na tyle się zregenerowały, że wreszcie mogę ją podjąć, będzie obejmować zarówno usprawnienie fizyczne jak i zmniejszenie bólu neuropatycznego. Jestem dobrej myśli, wygrałam bitwe z tumorem wygram i tą... To dzięki moim darczyńcom , będę miała szerokie możliwości rehabilitacji i leczenia. Jeszcze raz bardzo ,bardzo dziękuję....Tak ogromnie chciałabym wszystkich Państwa uściskać..... Beata

Wypłaty (suma: 1657 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

14.11.2018 - 1249.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

29.06.2017 - 408.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 32 436,35 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 24900 zł

Anonimowy Anonim 2 lata temu 5000 zł 198

Siostra, trzymamy za Ciebie kciuki. Kochamy Cię!

Anonimowy 1 rok temu 560 zł

Anonimowy 2 lata temu 500 zł 141

Walcz Beata i szybko wracaj do zdrowia. Pozdrawiamy i trzymamy mocno kciuki. AMK

Walczę i walczę ...z całych sił.Nie poddam się tak łatwo.Dziękuję
Beata


Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 100 zł

Janek i Jola 7 miesięcy temu 100 zł 35

Dzień dobry Pani Beato :)

Anonimowy 11 miesięcy temu 49 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 71 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 25 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 62 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem