Bogusław Kaźmierczak

Bogusław Kaźmierczak, Wronki

Numer skarbonki: 111399
Zbieram na nierefundowany lek, który jest moją szansą na życie.
zebrano:
5 098 zł
8%
cel zbiórki:
60 000 zł

Historia

Nazywam się Bogusław. W marcu 2018 roku po wykonanym zabiegu operacyjnym w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu rozpoznano u mnie nowotwór złośliwy - raka jelita grubego z przerzutem do wątroby. Od maja 2018 roku rozpocząłem kolejne cykle chemioterapii, która przynosiła pozytywny skutek do maja 2019 r. (zmiany na wątrobie zmniejszały się).

Wykonane w sierpniu 2019 r. kolejne badanie TK z kontrastem wykazało nieznaczne powiększenie wielkości zmian w wątrobie, które niestety z każdym kolejnym wykonanym badaniem zwiększały się. W maju 2020 roku w obrazie TK klatki piersiowej w obu płucach pojawiły się również ogniska guzkowe, które monitorowane w każdym kolejnym obrazie zwiększały się. W związku z tym, że w kontrolnych badaniach obrazowych (ostatnie z 10.06.2020 r.) nastąpiła progresja choroby, ostatnią chemioterapię (którą przyjmowałem co dwa tygodnie podczas trzydniowego pobytu w Wielkopolskim Centrum Onkologii) otrzymałem w czerwcu 2020 roku (razem 50 cykli). Od lipca 2020 r. do sierpnia 2020 r. leczony byłem lekiem LONSURF, który również nie poprawił obrazu w badaniach TK. W październiku 2020 r. Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu w związku z progresją choroby zakończyło leczenie przeciwnowotworowe, nie dając mi tym samym już jakichkolwiek szans na refundowane przez NFZ leczenie i powrót do zdrowia.  

Wraz z rodziną szukam ratunku - jedyną szansą jest dla mnie bardzo drogi, nierefundowany przez NFZ lek STIVARGA. Dzięki własnym oszczędnościom udało się już rozpocząć terapię. Trzytygodniowy okres dawkowania leku (4 tabletki dziennie) to koszt (poniesiony w miesiącu październiku 2020 roku) 12 597 zł. Dzięki pomocy naszych znajomych, którzy okazują nam duże zainteresowanie i wsparcie, mam szansę kolejnego zakupu leku w Szwecji, gdzie kosztuje ok. 22 000 koron, czyli ok. 9640 zł, jest to najtaniej ze wszystkich krajów UE.

Koszt zakupu leku STIVARGA w następnych miesiącach, koszty leczenia, konsultacji (byliśmy na konsultacjach w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, w Radomskim Centrum Onkologii, w Klinice Chirurgii Transplantacyjnej Wątroby w Warszawie na Banacha), przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego proszę o pomoc. Wierzę razem z moją najbliższą rodziną, że dzięki dalszemu wsparciu finansowemu uda mi się kontynuować terapię lekiem STIVARGA, który jest moją szansą na dalsze życie.

Z góry dziękuję za każde otwarte serce, za chęć niesienia pomocy, za empatię. Czując Wasze wsparcie na pewno łatwiej będzie mi walczyć!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 500 zł 13

Boguś , trzymaj się. Koledzy z garażów

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 dzień temu 100 zł

Anonimowy 3 dni temu 200 zł 1

duzo zdrowia

Anonimowy tydzień temu 10 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł 3

Dużo zdrówka życzę :)

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł 4

Życzę zdrowia

Anonimowy 2 tygodnie temu 200 zł 3

Dużo zdrówka :)

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem