Rak
Dorota Głowacka

Dorota Głowacka, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 110629
Pomóżcie moim dzieciom mieć jak najdłużej mamę
zebrano:
9 998 zł
49%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Drodzy Państwo, przede wszystkim dziękuję, że czytacie ten tekst.

Mam 39 lat i od roku choruję na nowotwór piersi. W zeszłym  roku usunięto mi pierś. W tej chwili jestem już po chemioterapii, odrosły mi włosy, wróciłam do własnej wagi, mogę zajmować się sama dziećmi i robić wszystko to co robiłam do tej pory, ale to koniec dobrych wiadomości. Niestety obawiam się, że wszystko co dobre zostanie mi po raz kolejny odebrane, bo mój rak mnie chyba bardzo lubi...

Mam bardzo złośliwy nowotwór, lekarze określają go jako „potrójnie negatywny”, odporny na wszelką farmakoterapię. Niestety chemioterapia, jaką przeszłam nie jest w stanie pokonać złośliwości komórek nowotworowych zdiagnozowanego u mnie nowotworu, a lekarze nie są w stanie zaoferować mi już innych metod leczenia. Znowu mam powiększone węzły chłonne, szybko rośnie ilość komórek nowotworowych we krwi, pojawiło się też jakieś podejrzane ognisko w głowie, które będzie niebawem diagnozowane.

Ale ja postanowiłam nie czekać biernie aż rak się mocno rozwinie, a szukać innych, nierefundowanych metod leczenia i zrobić wszystko, co mogę aby pokonać chorobę.

Szukam nowych możliwości leczenia. Środki chciałabym przeznaczyć na konsultację u specjalistów, dojazdy do ośrodka leczenia jak i badania diagnostyczne (choroba odebrała mi też pracę, jestem na rencie, a mąż zarabia niewiele). Może dotrę też do jeszcze innych form leczenia, za które pewnie również trzeba będzie płacić. Stąd moja ogromna prośba do Państwa o pomoc, bardzo Was moi Kochani proszę o jakąkolwiek pomoc finansową.

Mam dwójkę cudownych dzieci: 3-letnią Kornelkę i 5-letniego Antosia, które to kocham najbardziej na świecie. To głównie dla nich walczę o życie i to one dodają mi siły i wspierają w chorobie. Postanowiłam zrobić wszystko co możliwe, aby wychować moje dzieci i otoczyć je miłością, na którą tak zasługują. Nikomu nie życzę, tego towarzyszącego mi uczucia strachu, że może nie zdążę być przy moich dzieciach, kiedy najbardziej będą mnie potrzebować, nie będę mogła przytulić, pochwalić, cieszyć się z ich radości i wspierać w problemach.

Będę Państwu wdzięczna do końca życia, no i moja cała rodzina również, bo możecie sprawić, żeby moje dzieci wyrosły na szczęśliwych ludzi, mając kochającą mamę u boku. 

Darowizny na rzecz leczenia Doroty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Galeria

Dziennik

Drodzy Państwo, pragnę bardzo mocno Wam podziękować, że pamiętaliście o mnie przekazując mi swój 1 % podatku. Każda przekazana przez Państwa złotówka jest dla mnie na wagę złota, ponieważ przybliża mnie do upragnionego zdrowia.
U mnie bez zmian, leczenie nadal trwa ( to nierefundowane ), badania obrazowe nie wykazują na szczęście nigdzie żadnych zmian, mam cały czas jeszcze komórki nowotworowe we krwi , których usilnie usiłuję się pozbyć. Dlatego tak ważna i potrzebna mi jest Państwa pomoc, za którą jeszcze raz dziękuję .

Drodzy Nieznajomi lub Znajomi wielkiego serca! PET z marca 2018 r. nie wykazał żadnych zmian nowotworowych w badanych obszarach. Mam jeszcze cały czas komórki nowotworowe we krwi, które są celem aktualnej terapii. Mam nadzieję, że i one za jakiś czas znikną.
Leczenie nie jest niestety refundowane. Dlatego bardzo Państwa proszę o pomoc finansową.

Bardzo dziękuję Kochani za dotychczasowe wpłaty. Świadczą one o Waszej ogromnej wrażliwości na cudze nieszczęście i wielkim, dobrym sercu. Ja cały czas walczę, leczę się i mam nadzieję...

Moi Kochani Darczyńcy,
Słów mi brakuje, żeby podziękować Wam za okazaną mi pomoc, a w sercu czuję ogromną radość. Mam ochotę rzucić się Wam na szyję i uściskać mocno. Bardzo, bardzo Wam dziękuję ! Wiem, że dzięki Wam mi się uda!

Wypłaty (suma: 9510.02 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

11.01.2019 - 730.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

16.10.2018 - 6315.02 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, środki farmakologiczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

06.07.2018 - 818.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

06.03.2018 - 357.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, inne

06.02.2018 - 818.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, inne

01.12.2017 - 472.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 787 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 200 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 10 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 200 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 200 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 15 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 10 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem