Rak
Dorota Głowacka

Dorota Głowacka, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 110629
Pomóżcie moim dzieciom mieć jak najdłużej mamę
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 kwietnia 2020
zebrano:
23 480 zł
78%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Drodzy Państwo, przede wszystkim dziękuję, że czytacie ten tekst.

Mam 39 lat i od roku choruję na nowotwór piersi. W zeszłym  roku usunięto mi pierś. W tej chwili jestem już po chemioterapii, odrosły mi włosy, wróciłam do własnej wagi, mogę zajmować się sama dziećmi i robić wszystko to co robiłam do tej pory, ale to koniec dobrych wiadomości. Niestety obawiam się, że wszystko co dobre zostanie mi po raz kolejny odebrane, bo mój rak mnie chyba bardzo lubi...

Mam bardzo złośliwy nowotwór, lekarze określają go jako „potrójnie negatywny”, odporny na wszelką farmakoterapię. Niestety chemioterapia, jaką przeszłam nie jest w stanie pokonać złośliwości komórek nowotworowych zdiagnozowanego u mnie nowotworu, a lekarze nie są w stanie zaoferować mi już innych metod leczenia. Znowu mam powiększone węzły chłonne, szybko rośnie ilość komórek nowotworowych we krwi, pojawiło się też jakieś podejrzane ognisko w głowie, które będzie niebawem diagnozowane.

Ale ja postanowiłam nie czekać biernie aż rak się mocno rozwinie, a szukać innych, nierefundowanych metod leczenia i zrobić wszystko, co mogę aby pokonać chorobę.

Szukam nowych możliwości leczenia. Środki chciałabym przeznaczyć na konsultację u specjalistów, dojazdy do ośrodka leczenia jak i badania diagnostyczne (choroba odebrała mi też pracę, jestem na rencie, a mąż zarabia niewiele). Może dotrę też do jeszcze innych form leczenia, za które pewnie również trzeba będzie płacić. Stąd moja ogromna prośba do Państwa o pomoc, bardzo Was moi Kochani proszę o jakąkolwiek pomoc finansową.

Mam dwójkę cudownych dzieci: 3-letnią Kornelkę i 5-letniego Antosia, które to kocham najbardziej na świecie. To głównie dla nich walczę o życie i to one dodają mi siły i wspierają w chorobie. Postanowiłam zrobić wszystko co możliwe, aby wychować moje dzieci i otoczyć je miłością, na którą tak zasługują. Nikomu nie życzę, tego towarzyszącego mi uczucia strachu, że może nie zdążę być przy moich dzieciach, kiedy najbardziej będą mnie potrzebować, nie będę mogła przytulić, pochwalić, cieszyć się z ich radości i wspierać w problemach.

Będę Państwu wdzięczna do końca życia, no i moja cała rodzina również, bo możecie sprawić, żeby moje dzieci wyrosły na szczęśliwych ludzi, mając kochającą mamę u boku. 

Darowizny na rzecz leczenia Doroty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Galeria

Dziennik

Kochani , właśnie mija 3 lata od czasu gdy podjęłam nierefundowane leczenie mojego nowotworu i cały czas jestem. Dziękuję za to przede wszystkim Bogu oraz wszystkim ludziom, których spotkałam na swojej drodze życiowej, którzy wspierają mnie duchowo jak i finansowo. Bez Waszego wsparcia Kochani, bez wsparcia moich kochanych Rodziców, nie byłabym tu, gdzie teraz jestem lub w ogóle najprawdopodobniej by mnie nie było. Za wszystko Wam bardzo mocno DZIĘKUJĘ.

Dziś pragnę szczególnie podziękować osobie, która dokonała ostatniej wpłaty na moje konto Fundacji. W pierwszej chwili przetarłam oczy ze zdumienia i niedowierzania, że wpłacona kwota jest tak duża. Zaczęłam zastanawiać się nad tym kim jest osoba, która dokonała wpłaty na moje konto i dlaczego właśnie na moje. Tego nie dowiem się niestety nigdy, gdyż takie są zasady działania Fundacji. W każdym razie, z całego serca, bardzo, bardzo dziękuję za przekazane mi pieniądze. Przydadzą mi się one ogromnie, gdyż moje leczenie onkologiczne kosztuje niemało i każda wpłata dokonywana przez Państwa bardzo mi to leczenie ułatwia. Jaki będzie ostateczny efekt tego leczenia nie wie nikt, ale póki co jestem, żyję i cieszę się każdym dniem, tak bardzo, jak mało kto, ponieważ wiem, jak kruche może być życie. Moim celem jest bycie jak najdłużej z moimi dziećmi i mężem, którym jestem jeszcze bardzo potrzebna. Jeżeli ta wpłata pochodzi od osoby, która aż trudno mi to napisać, ale nie jest już z nami (a takie myśli chodzą mi mocno po głowie), jako osoba wierząca, będę się o Nią modlić, w ten sposób powiem Jej "dziękuję". A wszystkim Państwu jeszcze raz dziękuję za przekazane mi wpłaty, dobro naprawdę powraca, sama się o tym wielokrotnie przekonałam, a Wy jesteście tego najlepszym przykładem...

Moi Drodzy! Pragnę podziękować Wam z całego serca za przekazany mi 1% podatku. Jestem ogromną szczęściarą, że otaczają mnie dobrzy ludzie o wrażliwych sercach. Jest tak wielu ludzi potrzebujących pomocy, a w Waszych zeznaniach Pit wpisaliście własnie moje nazwisko, za co ogromnie Wam dziękuję. Przekazane pieniążki czynią łącznie kwotę, która pozwoli mi sfinansować około 2 miesięcy mojego leczenia. DZIĘKUJĘ!
Pod koniec listopada będę robić bardzo ważne (i niestety kosztowne) badanie krwi, żeby sprawdzić, na jakim etapie jest moja choroba. O wyniku oczywiście poinformuję. Mocno Was ściskam!

Kochani, bardzo , bardzo dziękuję za wpłaty !!! Leczenie cały czas trwa, pod koniec lipca odbieram wyniki badań , trzymajcie kciuki.

Drodzy Państwo, pragnę bardzo mocno Wam podziękować, że pamiętaliście o mnie przekazując mi swój 1 % podatku. Każda przekazana przez Państwa złotówka jest dla mnie na wagę złota, ponieważ przybliża mnie do upragnionego zdrowia.
U mnie bez zmian, leczenie nadal trwa ( to nierefundowane ), badania obrazowe nie wykazują na szczęście nigdzie żadnych zmian, mam cały czas jeszcze komórki nowotworowe we krwi , których usilnie usiłuję się pozbyć. Dlatego tak ważna i potrzebna mi jest Państwa pomoc, za którą jeszcze raz dziękuję .

Drodzy Nieznajomi lub Znajomi wielkiego serca! PET z marca 2018 r. nie wykazał żadnych zmian nowotworowych w badanych obszarach. Mam jeszcze cały czas komórki nowotworowe we krwi, które są celem aktualnej terapii. Mam nadzieję, że i one za jakiś czas znikną.
Leczenie nie jest niestety refundowane. Dlatego bardzo Państwa proszę o pomoc finansową.

Bardzo dziękuję Kochani za dotychczasowe wpłaty. Świadczą one o Waszej ogromnej wrażliwości na cudze nieszczęście i wielkim, dobrym sercu. Ja cały czas walczę, leczę się i mam nadzieję...

Moi Kochani Darczyńcy,
Słów mi brakuje, żeby podziękować Wam za okazaną mi pomoc, a w sercu czuję ogromną radość. Mam ochotę rzucić się Wam na szyję i uściskać mocno. Bardzo, bardzo Wam dziękuję ! Wiem, że dzięki Wam mi się uda!

Wypłaty (suma: 23123.02 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

17.01.2020 - 880.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

30.10.2019 - 2000.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

24.10.2019 - 4364.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, środki farmakologiczne, transport

14.10.2019 - 4990.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

03.10.2019 - 354.00 zł
- kategoria wydatków: transport

08.07.2019 - 295.00 zł
- kategoria wydatków: inne, transport

06.06.2019 - 730.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

11.01.2019 - 730.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

16.10.2018 - 6315.02 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

06.07.2018 - 818.00 zł
- kategoria wydatków: transport, środki farmakologiczne

06.03.2018 - 357.00 zł
- kategoria wydatków: transport, inne

06.02.2018 - 818.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, transport, inne

01.12.2017 - 472.00 zł
- kategoria wydatków: transport

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 357,40 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 4298 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 2152 zł

Anonimowy 1 rok temu 787 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 749 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 740 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 587 zł

Anonimowy 2 lata temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Beata Polukard Polukard 2 tygodnie temu 20 zł 3

Dorotko, Trzymam za Ciebie kciuki! Pozdrawiam serdecznie :) Beata - znajoma Marysi <3

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł 3

Dorotka nie daj się! Nie ma lepszej od ciebie.

Anonimowy 3 tygodnie temu 200 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem