Ewa Rytel

Ewa Rytel, Białystok

Numer skarbonki: 110934
Moje córeczki potrzebują Mamy. Proszę o pomoc.
zebrano:
10 881 zł
10%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Mam na imię Ewa. Mam 41 lat, jestem mamą dwóch Córeczek w wieku 5 i 8 lat, żoną Tomka i córką Jasi. Mam też wielu krewnych, znajomych i przyjaciół, którzy od ponad roku wspierają mnie w chorobie swoją opieką, pomocą i modlitwą. Moja historia nie odbiega zbytnio od innych. Żyłam w pędzie, na pomaganie innym czasem brakowało mi czasu, na życie też brakowało mi czasu. Zawsze jednak pamiętałam o corocznych badaniach usg – moja Mama miała raka piersi, a Tata zmarł gdy miałam 13 lat. Pragnęłam aby moje dzieci nie doświadczyły tego ciągłego poczucia lęku osieroconego dziecka. Niestety, mój rak nie był widoczny na żadnym ze zrobionych usg. Jesienią 2017 nalegałam na rozszerzenie diagnostyki i wykryto u mnie miejscowo zaawansowanego raka piersi z przerzutami do węzłów chłonnych.

Przeszłam już leczenie radykalne – chemioterapię, mastektomię i radioterapię, jestem w trakcie leczenia herceptyną. Ten rok zmienił moje życie. Uświadomiłam sobie, że można inaczej żyć, już nie biegnąc ale idąc, że moja siła tkwi w relacjach z innymi ludźmi, że warto pomagać kosztem swoich spraw i że warto o pomoc prosić. Jako że mój nowotwór nie poddał się w pełni chemioterapii, zaproponowano mi lek Kadcyla, nierefundowany w Polsce, a z powodzeniem od kilku lat stosowany za granicą. Lek, który może pomóc mi wyzdrowieć i zapobiec przerzutom. Koszt jednej dawki to około 20 000 PLN – ja zaś potrzebuję przynajmniej 5 dawek. Koszt leczenia przekracza nasze możliwości finansowe.
Dlatego bardzo proszę o pomoc i wsparcie.

Moja Rodzina i znajomi bardzo mnie potrzebują a ja tak bardzo chciałabym dzielić się radością życia i wzajemnym wsparciem tyle póki sił starczy.

Proszę pomóżcie.

Darowizny na rzecz leczenia Ewy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Marcin 3 godziny temu 1000 zł

Wszystkiego Dobrego Trzymam za Pania kciuki.

Teresa Matysiewicz 1 dzień temu 1000 zł

Małgorzata Matysiewicz 1 dzień temu 1000 zł

Anonimowy 23 godziny temu 600 zł

Tomek i Monika C. 15 godzin temu 500 zł 1

Cały czas trzymamy za Ciebie kciuki i będziemy trzymać dalej!!!

Dziękuję Wam z całego serca
Ewa


Jolanta Jankowski (Murawska) 16 godzin temu 500 zł

Ewa, przesyłam Tobie moc pozytywnej energii na pokonanie tej bestii, trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli , bo napewno się uda❤️❤️❤️

Bardzo, bardzo dziękuję za ten gest i pamięć. Pozdrawiam serdecznie
Ewa


Anonimowy 18 godzin temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 godziny temu 10 zł

Trzymam kciuki !

Katarzyna F. 3 godziny temu 50 zł

Trzymam kciuki. Uda się napewno.

Kamila Włodarek 6 godzin temu 250 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem