Ewa Zalewska

Ewa Zalewska, Białystok

Numer skarbonki: 111256
Zbieram na koszty wizyt lekarskich, leków i rehabilitacji
zebrano:
360 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Witajcie, nazywam się Ewa, mam 33 lata i jestem pogodną nauczycielką biologii. Moją życiową pasją i powołaniem jest nauczanie i wspieranie młodzieży.

Niestety moją pasję i radość życia przerwała sierpniowa diagnoza: genetyczny złośliwy rak jelita grubego z przerzutami do wątroby. We wrześniu usunięto mi 30 cm jelita grubego. Aktualnie mam port dożylny i jestem na chemioterapii dożylnej i doustnej, dziennie przyjmuję 12 tabletek, a za pół roku mam nadzieję na operację wątroby w Warszawie. Po operacjach i chemii mój organizm wymaga więcej specjalistycznych preparatów.

Obecnie potrzebuję środków na wizyty u specjalistów, także spoza mojego miejsca zamieszkania, dojazdy, niezbędne leki oraz rehabilitację. Problemy finansowe są dla mnie dodatkowym obciążeniem w walce z chorobą. A ja marzę o powrocie do normalnego życia, do szkoły, do moich uczniów... Tak bardzo chciałabym, aby było to możliwe już w przyszłym roku, może w jakiejś fantastycznej peruce? :)

Cieszę się cudem jakim jest życie, moimi bliskimi, którzy są wokół mnie. Wierzę, że jeszcze jest nadzieja, wierzę, że mogę pokonać nowotwór! Proszę, pomóżcie mi w tej walce. Dziękuję Wam za każde wsparcie :)

Darowizny na rzecz leczenia Ewy można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem