Gabriela Pych

Gabriela Pych, PRÓSZKÓW

Numer skarbonki: 110675
Potrzebna pomoc na leki, terapie, dojazdy.
zebrano:
54 zł
0%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Witam, nazywam się Gabriela, mam 68 lat jestem zwykłą osobą żoną, matką, babcią. Lubię towarzystwo ludzi, kocham zwierzęta.

Moje życie wyglądało całkiem zwyczajnie, od dłuższego czasu chorowałam na łuszczycę, w późniejszym czasie okazało się, że jest mi potrzebna operacja biodra. Czekałam na nią kilka lat. W końcu, kiedy nadszedł termin operacji zostałam odsunięta z powodu zaognionej łuszczycy. Wtedy córka dowiedziała się o leku, który kupiła na próbę. Lek pomógł, skóra przestała się łuszczyć i do tej pory mam spokój. Nadszedł kolejny termin operacji (w kwietniu tego roku) i udało się. Mogę chodzić.

Myślałam sobie, że to pełnia szczęścia, ale nie, w maju wyczułam guz na lewej piersi. Po badaniach okazało się, że to rak złośliwy. Podjęłam leczenie, jestem już po amputacji piersi.

Cieszę się każdym dniem, czy jest on gorszy czy lepszy, przygnębia mnie jednak fakt, że wcześniejsze leczenie i teraźniejsze przekraczają możliwości finansowe moje i moich bliskich, a środki potrzebne są na leki, terapie, dojazdy, badania.

Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc.
Pomóżcie abym mogła cieszyć się życiem.

Darowizny na rzecz leczenia Gabrieli można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 10 zł

Dominika Kowalczyk-Sadanowicz 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 30 zł

Olga Wróblewska 9 miesięcy temu 10 zł 34

Trzymam kciuki!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem