Grażyna Grońska

Grażyna Grońska, Wieruszów

Numer skarbonki: 110664
Moja Mama walczy z rakiem piersi z przerzutem do kości!
zebrano:
6 256 zł
8%
cel zbiórki:
70 000 zł

Historia

U Mamy stwierdzono raka piersi z przerzutami do kości.

Mama zaczęła chorować w 2013 r., przeszła dwa udary, a w maju 2015 r. dostała zawału serca. W czerwcu 2015 r. pojawiły się zmiany skórne w postaci dużych, ognistych plam. Po konsultacji z dermatologiem okazało się, że mogą to być zmiany spowodowane chorobą nowotworową. Po zastosowaniu leków przepisanych przez lekarza dermatologa zmiany ustąpiły i myśleliśmy, że jest wszystko w porządku. Jednak okazało się inaczej. Mama odczuwała ogromny ból w biodrze, do niczego nam się nie przyznała, pojawiła się też mała ranka na piersi, o czym też nie wiedzieliśmy. Zmęczona po przebytych chorobach nie chciała nam się do niczego przyznać. Z czasem rana na piersi się powiększyła i wchłonęła całą pierś, a tego Mama już nie ukryła.

W styczniu 2017 r Mama zaczęła utykać na prawą nogę, a w kwietniu przestała całkowicie chodzić, nawet nie mogła ruszyć nogą. Zmusiliśmy ją żeby poszła do lekarza.

Okazało się, że nie kwalifikuje się na żadną operację ponieważ rozlew na piersi był za duży, a stan Mamy był bardzo zły. Zaczęliśmy szukać pomocy wszędzie gdzie się dało, dopiero w klinice SAMARYTANIN w Opolu dali nam nadzieję na zaleczenie tego rodzaju nowotworu.

Leczenie zaczęło się 10 lipca 2017 r, do tej pory dawaliśmy radę z płatnościami za leki, dojazdy i rehabilitację. W tym momencie nie mamy środków na dalsze leczenie i zakup leków, które są nierefundowane przez NFZ (chemioterapię...)

Stan Mamy przy zastosowanym leczeniu poprawia się, ale brakuje mi środków na dalsze leczenie. 

Darowizny na rzecz leczenia Grażyny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Wypłaty (suma: 4536 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

13.03.2019 - 4536.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 1 720,35 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 1280 zł

Anonimowy 1 rok temu 1092 zł

Anonimowy 1 rok temu 981 zł

Anonimowy 1 rok temu 905 zł

Anonimowy 1 rok temu 905 zł

Najnowsze darowizny

Ewa Walat 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 17 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 26 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 34 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 109 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem