Grażyna Kędziora

Grażyna Kędziora, Tarnobrzeg

Numer skarbonki: 111015
Proszę o wsparcie w leczeniu nowotworu jajnika
zebrano:
23 893 zł
9%
cel zbiórki:
240 000 zł

Historia

Mam na imię Grażyna i mieszkam w Tarnobrzegu. Byłam szczęśliwą żoną, mamą i babcią, pracowałam zawodowo w oczekiwaniu na zbliżającą się emeryturę. Pod koniec 2015 roku zaczęłam odczuwać nietypowy ból brzucha i zauważyłam dziwną opuchliznę. Byłam u kilku lekarzy zanim usłyszałam diagnozę - nowotwór jajnika stopień trzeci - rak surowiczy o wysokim stopniu złośliwości HG, rozsiany proces nowotworowy. Wiadomość mnie spiorunowała, jak zapewne każdego w mojej sytuacji, szczególnie, że regularnie się badałam! Diagnozę usłyszałam tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i od tej pory to najtrudniejszy dla mnie czas w roku.

Od tej pory przeszłam proces długotrwałego leczenia - najpierw pierwszy cykl chemii, potem operacja - histerotomia radykalna i kolejne cykle chemii. Od czasu usłyszenia diagnozy jestem prawie cały czas leczona różnymi rodzajami chemii i odczuwam wszystkie możliwe skutki uboczne. Niestety w tym momencie przeszłam już przez wszystko co oferuje refundowana medycyna. Nie wykryto u mnie mutacji genu BRCA1 ani BRCA2 co dodatkowo ogranicza możliwości leczenia czy udziału w badaniach klinicznych. Aktualnie jedynym sugerowanym przez lekarzy możliwym ratunkiem jest przyjmowanie leku Avastin, który nie jest refundowany przez NFZ. Koszt jednej dawki leku to ok 13.380 zł, a roczna terapia to 18 dawek. Sama nie jestem w stanie sfinansować takiej kuracji, będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Moim największym  szczęściem jest moja rodzina, kocham spędzać czas z moimi wnukami. Zawsze lubiłam też odwiedzać nowe miejsca, ale będąc czynną zawodowo mamą nigdy nie było na to czasu. Marzyłam, ze na emeryturze zacznę spełniać te marzenia. Choroba to w dużym stopniu uniemożliwiła, ale jak tylko czuję się lepiej pomiędzy jedną dawką a drugą to staramy się z mężem gdzieś pojechać. Lubię też czytać książki, rozwiązywać krzyżówki i pracować w ogrodzie.

Bardzo proszę Państwa o wsparcie, każda wpłata robi różnicę i daje nadzieję na leczenie i wyzdrowienie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc, którą mogą Państwo zaoferować!

Darowizny na rzecz leczenia Grażyny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Wypłaty (suma: 13500 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

15.05.2019 - 13500.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 10 393,38 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 6000 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 2000 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 700 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 689 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 593 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 500 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 500 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem