Grzegorz Pieczyk

Grzegorz Pieczyk, świętochłowice

Numer skarbonki: 110787
Czeka mnie operacja, dalsze badania, konsultacje (udział w leczeniu eksperymentalnym)
zebrano:
10 608 zł
10%
cel zbiórki:
100 000 zł

Historia

Twoje wsparcie pomoże mi w walce z rakiem gardła. Mam szanse na wyleczenie, ale potrzebuję funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację.

Wiem, że choruję od roku (kwiecień 2017) czyli od momentu jak zapalenie migdałka okazało się o wiele poważniejszą sprawą. Święta Wielkanocne spędziłem z kochająca rodziną (żoną i synem)… w szpitalu. I pomyśleć, że zaczęło się od zwykłego ropnego migdałka…

Diagnoza - nowotwór złośliwy G3 (rak płaskonabłonkowy gardła G3 - T4N2). Przeszedłem już 3 cykle chemioterapii indukcyjnej i wiele sesji radykalnej radioterapii.

Obecnie przygotowywany jest dalszy plan leczenia - czeka mnie operacja i dalsze badania, konsultacje i długotrwała rehabilitacja. Na dzień dzisiejszy nie mogę podjąć żadnej pracy - posiadam orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy. Przyznano mi rentę, która nawet nie starcza na podstawowe wydatki. W międzyczasie dodatkowo muszę radzić sobie z innym nieproszonym gościem - chorobą, która ujawniła się podczas hospitalizacji. Okazało się (jak to w życiu bywa - nieszczęścia lubią chodzić parami), że zachorowałem również na cukrzycę insulinożerną (z kwasicą ketonową). Z tą „słodką chorobą” sobie poradzę, albo przynajmniej na tyle ją okiełznam, że trochę odpuści. Ale ten „złośliwy typ” tak łatwo nie chce odpuścić. Z nim nie można się dogadać...

Tylko dzięki wsparciu i pomocy jaką okazuje mi najbliższa rodzina oraz znajomi, którzy pomagają finansowo oraz wspierają psychicznie udaje mi się patrzeć z nadzieją w przyszłość, bo są w życiu takie sytuacje, w których musimy sobie powiedzieć „dam radę” i iść dalej. Mam dopiero 47 lat i żeby "pójść dalej" potrzebuje sojuszników. Wasze wsparcia pomoże mi w walce o zdrowie i godne życie.

Wszystkim tym, którzy chcieliby mi pomóc będę wdzięczny i za każde wsparcie serdecznie dziękuję.

Darowizny na rzecz leczenia Grzegorza można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Niestety leczenie protonowe, o które się starałem na obecnym etapie okazało się nie możliwe (zbyt duże obciążenie organizmu po radioterapii, którą brałem). Po konsultacji w Centrum Onkologii im. M.S.Curie w Warszawie zostałem zakwalifikowany do leczenia eksperymentalnego nowym lekiem. Będzie się to wiązało z bardzo częstymi - co tydzień - wizytami w Instytucie (i niestety dodatkowymi kosztami dojazdu i pobytu w Warszawie). To jednak nic w porównaniu z nadzieją, że może to leczenie przyniesie w końcu spodziewany efekt.

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 5035 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1035 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1005 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 551 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 48 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 68 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 23 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 64 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 18 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 51 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem