Rak
Hubert Misiuda

Hubert Misiuda, Warszawa

Numer skarbonki: 111251
Środki na leczenie, rehabilitację, opiekę medyczną oraz leki.
zebrano:
1 188 zł
2%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

W 2015 roku u Huberta zdiagnozowano nowotwór złośliwy jelita grubego. Po przebytej skomplikowanej operacji oraz chemioterapii, jeszcze w tym samym roku lekarze wykryli u niego guza w okolicy otrzewnej. Po kolejnej operacji połączonej z poddaniem go skomplikowanej chemioterapii na otwartych narządach, w 2016 roku Hubert powrócił do pracy.

Złośliwa forma nowotworu spowodowała, iż pomimo pozostawania Huberta pod stałą kontrolą lekarską, jeszcze w tym samym roku pojawiły się kolejne przerzuty - w grudniu 2016 roku w okolicy śledziony, natomiast w maju 2017 roku zmiany nowotworowe objęły część kręgosłupa. 

Po kolejnych operacjach, resekcji trzonu kręgosłupa i implantacji protezy trzonu, Hubert został poddany regularnym zabiegom chemioterapii. To spowodowało poprawę jego stanu zdrowia co pozwoliło mu ponownie wrócić do pracy i poświęcić się rodzinie, a przede wszystkim synowi Gabrysiowi. Gabryś urodził się w roku, w którym Hubert dowiedział się o chorobie nowotworowej. Miesiąc po jego przyjściu na świat jego Tata trafił po raz pierwszy w ciężkim stanie na stół operacyjny.

Kolejny atak choroby nowotworowej, która w grudniu 2019 roku zaatakowała mu rdzeń kręgowy, spowodowała, że Hubert przestał chodzić. W tej chwili jest przykuty do łóżka i wymaga stałej opieki.

Z uwagi na poważny stan zdrowia Huberta, lekarze na tę chwilę nie widzą możliwości przeprowadzenia kolejnej operacji, która była dla niego nadzieją na odzyskanie zdrowia. 

W rodzinie Huberta niestety nie tylko on zachorował na raka. W listopadzie 2018 roku wykryto u Magdy, jego żony obustronny nowotwór piersi, obciążony mutacją BRAC 2. Po półrocznej chemioterapii zostały jej usuniętej narządy rodne. Na skutek przebytej chemioterapii pojawiły się poważne skutki uboczne, Magda częściowo straciła słuch.

Hubert i Magda dla swojego syna walczą o każdy nowy dzień swojego życia. Wiedzą, że ich stan zdrowia bardzo często uniemożliwia im realizację planów i marzeń. Zdają sobie sprawę, że nie zawsze mogą być z synkiem... a tak bardzo chcieliby uczestniczyć w każdym etapie jego dorastania.

Darowizny na rzecz leczenia Huberta można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Joanna Kur 1 miesiąc temu 500 zł 17

Hubert zdrowia i trzymamy kciuki

Najnowsze darowizny

Anonimowy tydzień temu 50 zł

Małgorzata Gaca-Krokosińska Gaca-Krokosińska 1 miesiąc temu 70 zł 4

Trzymam kciuki

Urszula Dziwinska Dziwinska 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Tadeusz Groszek 1 miesiąc temu 200 zł 9

Hubert życzymy zdrowia!!!

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 200 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 20 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem