Ilona  Kurczaba

Ilona Kurczaba, Łódz

Numer skarbonki: 110680
Wasze wsparcie to wielki zastrzyk energii! Dziękuję!
zebrano:
0 zł
0%
cel zbiórki:
15 000 zł

Historia

Mam 43 lata, kochaną rodzinę - 8 letniego syna Tymka i partnera Tomasza. Mam szczęście mieć pracę i pasję w jednym, dlatego to mój drugi dom - głównie ze względu na ludzi, z jakimi mam przyjemność na co dzień pracować i ze względu na wielką satysfakcję, jaką daje nam realizowanie projektów edukacyjnych w branży beauty & healthy aging.

Guzka w piersi odkryłam w czerwcu  2017, niedługo po długiej chorobie i śmierci Mamy. Miałam go obserwować przez wakacje. I tak zrobiłam, wypoczęłam. Dziś myślę, że dobrze się stało, bo trudno mi sobie wyobrazić przejście z jednego potężnego stresu w drugi, bez tego oddechu. We wrześniu rozpoczęłam badania. Moment diagnozy był bardzo trudny. Przeogromna niemoc, gdy wszyscy wokół mówią „zmobilizuj się”.  Pozwoliłam sobie na strach, pustkę. Tuż przed operacją pojawiło się więcej spokoju, zaufania. Wielkim zaskoczeniem, było niezwykle profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, gdzie mogłam poddać się operacji. To wzmacnia.
Od początku miałam bardzo silne wsparcie najbliższych, całej ekipy z pracy, znajomych - to bezcenne. Bardzo Wam dziękuję!

Wiem, że bardzo dużo w życiu dostałam - chciałabym móc jak najdłużej się tym dzielić, być ze sobą, z rodziną, i wrócić w spokojniejszym rytmie do fantastycznej pracy w redakcji magazynu LNE, który jest moim „drugim dzieckiem”.
Chciałabym dalej, bogatsza o to doświadczenie, które jest mi teraz dane, pracować z tak fantastycznymi ludźmi, jakich mam wokół. Pracujemy wspólnie dla kosmetyczek, kosmetolożek, fizjoterapeutów, pasjonatów promocji zdrowia - którzy, wiem, - czekają na organizowane dwa razy w roku wspaniałe, międzynarodowe imprezy edukacyjno-targowe.
Przy tym bardzo chciałabym być z rodziną, i dziś wiem, jeszcze jedno - chciałabym być ze sobą, jak najbliżej :) 

W skarbonce Alivia zbieram fundusze na dodatkowe badania, konsultacje, przejazdy do Centrum Onkologicznego w Bydgoszczy i zabiegi wzmacniające. 

Darowizny na rzecz leczenia Ilony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem