Iwona Kruk-Makowska

Iwona Kruk-Makowska, Grudziądz

Numer skarbonki: 110694
Cel zbiórki został osiągnięty.
Na zebranie środków
mamy czas do: 30 grudnia 2018
zebrano:
12 198 zł
100%
cel zbiórki:
10 000 zł

Historia

Szanowni Darczyńcy,

dziękuje za Wasze wsparcie!

Udało się osiągnąć cel zbiórki dlatego na chwilę obecną proszę o nieprzekazywanie darowizn.
 

………………………………………………………..***………………………………………………………….

Witam osoby, które czytają moją historię. Mam 41 lat, jestem mamą dwójki synów (6 i 12 lat). Od maja ubiegłego roku wychowuję chłopców samodzielnie. I właśnie w ubiegłym roku zaczął walić się mój dotychczasowy świat. Po 11 latach, we wrześniu zakończyło się moje małżeństwo. Ta sytuacja była dla mnie niezwykle silnie stresującym przeżyciem. W listopadzie - po niespełna dwóch miesiącach od rozwodu, zaczęłam czuć jakby "uchodziło ze mnie życie".
Nie opuszczało mnie ogromne zmęczenie. Postanowiłam zrobić podstawowe badania krwi, wyniki były bez zarzutu, a moja radość duża. Niestety - czułam się coraz gorzej, i zaniepokoił mnie stan mojej lewej piersi. Kolejna wizyta u lekarza, no i znowu usłyszałam, że z piersią wszystko w porządku. Ja jednak nadal czułam, że coś jest nie tak. Kolejna wizyta u następnego specjalisty i tu szok: nowotwór złośliwy piersi. Szybko trafiłam do Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Cały czas myślałam sobie: wytną tego skorupiaka i będzie po sprawie, przecież rak to nie wyrok.

Niestety kolejne badania ujawniły odległe przerzuty. Skorupiak rozgościł się w moich węzłach chłonnych, wątrobie, płucach i kościach. Takie zaawansowanie choroby niestety nie kwalifikuje mnie do operacji.

Jestem po 6 cyklach chemioterapii AC. Aktualnie otrzymuję leki, które mają zahamować rozrost komórek nowotworowych i tym samym przedłużyć mi życie. Niestety leki te spowodowały silną neutropenię, jestem bardzo podatna na wystąpienia ciężkich infekcji.

Jestem jedyną opoką dla moich synów. Pomimo zaawansowania choroby staram się żyć z uśmiechem na ustach. Robię wszystko, aby dać moim synom jak najwięcej radości. Choć boję się, że niewiele czasu nam zostało.

Bardzo proszę wszystkich ludzi o dobrych sercach, aby wsparli mnie w walce z chorobą. Wiem doskonale, że pieniądze szczęścia nie dają, jednak mogą przedłużyć życie. Do czerwca 2018 r. przebywam na rocznym urlopie zdrowotnym, marzę o powrocie do pracy.

Chciałabym znaleźć lekarza, który zgodziłby się zoperować mnie i wyciąć z mojej piersi tego "niechcianego gościa". Potrzebuję wsparcia finansowego, by móc jeździć na konsultacje. Duże koszty niosą za sobą moje cotygodniowe dojazdy do CO w Bydgoszczy. Nie stać mnie aktualnie na zakup chociażby suplementów diety, nie wspominając o innych dodatkowych formach wsparcia w walce z nowotworem.

Będę wdzięczna za każdą najdrobniejszą pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Galeria

Dziennik

Jeszcze raz z całego serca dziękuję, w imieniu swoim i moich synów wszystkim darczyńcom. Żałuję, że nie mogę podziękować Wam indywidualnie ponieważ jesteście anonimowi. Ściskam Was wszystkich gorąco. Jak się okazuje cały czas jest wokół mnie wielu cudownych aniołów:):):) Dzięki Waszemu wsparciu będę pod opieką dietetyka onkologicznego - już niedługo mam pierwsze spotkanie. :):)
Dziękuję dyrekcji oraz koleżankom i kolegom z SP nr 8, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, kochanej doktor Marioli, cudownym sąsiadom oraz wszystkim, którzy mnie wspierają. DZIĘKUJĘ!!!!!

Gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom za dotychczasowe wsparcie. Minął już pierwszy rok mojej nierównej walki z chorobą. Jak na razie moja choroba jest w fazie stabilizacji, co mnie niezmiernie cieszy. Walczę dalej i nie zamierzam się poddawać.
Życzę wszystkim dużo zdrowia!!! Dziękuję, że jesteście.

Wypłaty (suma: 4249.9 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

25.03.2019 - 802.39 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne

19.12.2018 - 986.94 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne

11.09.2018 - 698.26 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne

05.06.2018 - 1094.70 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

23.03.2018 - 371.32 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

09.02.2018 - 296.29 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 7 948,19 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 6791 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 1000 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 805 zł

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 52 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 95 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 142 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 15 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 28 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 65 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem