Iwona Przeździęg

Iwona Przeździęg, Wrocław
iwona.przezdzieg@op.pl

Numer skarbonki: 110489

Wygrałam bitwę, pomóżcie mi wygrać wojnę z rakiem.

2 529 zł
12%
20 000 zł

Historia

Mam na imię Iwona i mam 25 lat. W 2001r. po rutynowym wycięciu migdałków zdiagnozowano u mnie RMS embryonale tkanek miękkich podniebienia. Moje leczenie odbywało się w CZD przez okres dwóch lat. Nie obyło się bez 13-nastu cykli chemioterapii oraz dwóch miesięcy naświetlań.

Myślałam, że ten koszmar już nigdy nie wróci, jestem zdrowa, dorosłam... zaczęłam studia, wyszłam za mąż. Wspólnie planowaliśmy rodzinę, ale moje plany legły w gruzach. Kilka miesięcy temu w nowej pracy "coś" strzeliło mi w nodze i urósł obrzęk ok. 10 cm. Zostałam skierowana do ortopedy, następnie na usg, kolejno RTG wszyscy rozkładali ręce twierdząc, że to tylko zerwany mięsień. Skontaktowałam się z lekarzem z Warszawy, który przyjął mnie na oddział (z racji już przebytej choroby nowotworowej) i zrobił biopsje. Potwierdziły się nasze obawy, zdiagnozowano u mnie nowy złośliwy nowotwór mięsak Ewinga kości strzałkowej. Teraz zaczynam leczenie od chemii, następnie naświetlania oraz operacja, przez którą będę wymagała długoterminowej rehabilitacji (wytną mi kawałek kości oraz mięsień). Jeżeli to nie przyniesie efektu, zamierzam podjąć się każdego rodzaju leczenia, również poza granicami kraju dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w tej walce. Biorąc pod uwagę również koszty dojazdów do szpitala, opatrunki czy rehabilitacje.

Moje największe pragnienie to chęć życia. Chcę znów chodzić po górach, cieszyć się z chwil spędzonych z rodziną i nie bać się, że ten podstępny skorupiak znów mnie dorwie.

Dziękuję Wszystkim za pomoc, najmniejszy gest. Wierzę że uda mi się pokonać chorobę. Wygrałam walkę, czas wygrać wojnę.

Darowizny na rzecz leczenia Iwony można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

Moi Drodzy,
Wróciłam właśnie z COI w Warszawie. Lekarze zdecydowali że za 6 dni zaczynam naświetlnia i od razu po nich przechodzę operacje wycięcia pozostałości intruza oraz fragmentu kości strzałkowej. Po trzech chemiach udało się osiągnąć częściową regresje guza. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc i proszę.. TRZYMAJCIE KCIUKI.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 5 zł

Ewa Mięczkowska 2 tygodnie temu 20 zł 5

będzie dobrze, dasz radę💞...POKONASZ❤❤❤🌞

Na pewno dam radę, dziękuję :)
Iwona


Anonimowy 2 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł 11

Wracaj do zdrowia :)

Dziękuję za wsparcie :)
Iwona


Anonimowy 2 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 300 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 25 zł 9

Trzymam kciuki

Dziękuję za pomoc
Iwona


Anonimowy 3 tygodnie temu 10 zł

Kamil Kanak 3 tygodnie temu 100 zł 11

Powodzenia!

Dziękuję za wsparcie
Iwona


Damian Jelito 3 tygodnie temu 50 zł