Justyna Baran

Justyna Baran, GLIWICE

Numer skarbonki: 110958
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Justyna odeszła...
zebrano:
56 663 zł
70%
cel zbiórki:
80 000 zł

Historia

Witam, mam na imię Justyna, mam 34 lata. Jestem mamą dwóch cudownych córek: Wiktoria 12 lat i Amelia 8 lat. Moja rodzina to Ja i moje córeczki.

W wieku 30 lat zachorowałam na złośliwego raka piersi lewej. Całe leczenie przeszłam dobrze, bez większych powikłań. Podano 9 cykli chemii, później operacja usunięcia piersi wraz z węzłami. Gdy doszłam do siebie, zaczęła się radioterapia - 25 naświetleń. Po zakończeniu leczenia byłam poddana hormonoterapii i czułam się bezpiecznie. Przecież mam jakaś ochronę, to już koniec. Postawiłam na siebie i dzieci. Podjęłam bardzo ważną decyzję w życiu - postanowiłam uwolnić się od osoby, która mnie nie wspierała. Czułam wolność, były piękne plany, marzenia.

Wszystko legło w gruzach, gdy dowiedziałam się o wznowie choroby po niecałych 4 latach. Moje życie straciło sens, nie miałam siły walki, pojawiło się pytanie jak ja sobie sama poradzę? Obecnie walczę z przerzutami do nadobojcza lewego, wątroby i kości. Jestem w trakcie chemii (Myocet+Endoxan) oraz przyjmuję wlewy kwasu zoledronowego. Biorę co 28 dni zastrzyk Reseligo 3,6 mg. 

Liczę, że jest dla mnie pomoc, bardzo chcę żyć i wychować swoje córeczki. Moja sytuacja materialna jest zła. Utrzymujemy się z alimentów na dzieci i mojego pół etatu.  Długo zastanawiałam się nad tym, czy utworzyć swoje konto, chciałam sama dać sobie radę. Dzięki ludziom dobrej woli i przekonaniu mnie pozwoliłam sobie pomóc. Bo przecież są takie możliwości i leki, które mi pomogą. 

Zebrane środki przeznaczę na moje leczenie i rehabilitację. Teraz najważniejsze dla mnie są leki, które wspomogą moje leczenie. Miedzy innymi leki na wątrobę, które poprawią jej stan. Jest w Polsce wiele leków nierefundowanych ratujących życie. Środki będą potrzebne również na wizyty lekarskie oraz dodatkowe badania.

Dziękuję Wam bardzo, bo przecież dla dzieci warto WALCZYĆ!!!  

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Witajcie♥️
Dziś 26.02.19 dostałam 4 wlew chemii wraz z kwasem na kości 😁 Wyniki krwi bardzo zadowalające jest duża poprawa, myślę że witaminy które biorę działają cuda. Niestety wynik TK jest nie wiarygodny. Coś tam urosło, coś się zmniejszyło. Ale nic, ja dalej przez życie idę z uśmiechem 😁 Jutro z powodu strasznego bólu głowy mam rezonans magnetyczny. Za 3 tygodnie kolejny cykl chemii. Wierzę, że wszystko idzie zgodnie z planem i tego się trzymajmy.
Dziękuję za to że jesteście że mną ♥️
PS. Tak dla wiadomości tych którzy nie mają pojęcia o leczeniu onkologicznym. Tak biorę chemię, ale to nie oznacza że leżę, nic nie robię. Staram się żyć normalnie i cieszyć się życiem. To jeszcze nie pora by wegetować! Mam nadzieję że nie dojdę do tego stanu bo tak bardzo chce żyć!!!

Moja Armio!!!
Bardzo dziękuję, że ze mną jesteście i mnie wspieracie❤ Dziś wzięłam 3 cykl chemii i 2 dawkę kwasu na kości. Jest moc chociaż dawka wybuchowa. Choć mam ciężkie warunki... moje córeczki chore jestem twarda i nie daje się grypie💪
Za 3 tygodnie kolejna dawka, a jutro sprawdzające TK. Mam nadzieję, a nawet wierzę w to bardzo, że chemia działa. Dzisiejsze wyniki z krwi bardzo dobre, próby wątrobowe maleją.
Dziękuję bardzo za wszystko i przesyłam pozytywną energię.
Trzymajcie kciuki ✊

Wypłaty (suma: 56663.63 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

04.09.2019 - 52657.20 zł

24.05.2019 - 533.26 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

25.04.2019 - 580.00 zł
- kategoria wydatków: inne

13.03.2019 - 1600.00 zł
- kategoria wydatków: inne

13.03.2019 - 313.91 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

13.03.2019 - 979.26 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne, konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 0,00 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 7 miesięcy temu 50494 zł

Małgorzata Grabowska 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Znajoma 2 miesiące temu 50 zł 12

Powodzenia Justyna!

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 50 zł 44

Trzymam kciuki :-*

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem