Katarzyna Grabowska

Katarzyna Grabowska, Białystok

Numer skarbonki: 111597
Leczenie onkologiczne - lek nierefundowany
zebrano:
405 zł
0%
cel zbiórki:
50 000 zł

Historia

Mam na imię Kasia. Choruję na raka szyjki macicy. Pierwszą diagnozę usłyszałam w 2007 roku. Z uwagi na zły stan ogólny niekwalifikujący do zabiegu chirurgicznego podjęto decyzję o radioterapii i chemioterapii.

Leczenie przyniosło efekty i było skuteczne na okres 10 lat. Po tym  czasie mój świat ponownie legł w gruzach, gdyż nastąpiła wznowa choroby nowotworowej. Zastosowano kolejną chemioterapię, lecz po dwóch latach choroba znowu się odezwała. Byłam leczona w październiku i listopadzie 2020 r. - zastosowano 5 frakcji brachyterapii HDR, ale po 8 miesiącach biopsja i diagnoza zwaliła mnie z nóg. W najgorszych snach nie spodziewałam się, że choroba znowu powróci, lecz niestety spotkało mnie to czwarty raz. Teraz jestem w trakcie kilku cykli chemioterapii agresywnej, które ciężko znoszę.

Na chwilę obecną lekarze chcą dołączyć do aktualnego leczenia preparat o nazwie Avastin, który nie jest refundowany w leczeniu raka szyjki macicy. Obecnie przebywam na rencie, mam orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy i nie jestem w stanie samodzielnie sfinansować leczenia które jest bardzo kosztowne (około 50 tys. zł). Chcę walczyć i pokonać nowotwór, bo mam dla kogo żyć i wierzę, że jeszcze wiele pięknych chwil przede mną.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Krystian Żechałko 21 godzin temu 200 zł

Anonimowy 1 dzień temu 50 zł

Anonimowy 1 dzień temu 20 zł

Trzymam kciuki!

Anonimowy 2 dni temu 20 zł

Anonimowy 4 dni temu 20 zł

Anonimowy 4 dni temu 70 zł

Anonimowy 5 dni temu 70 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem