Katarzyna Rynkiewicz

Katarzyna Rynkiewicz, Przecław

Numer skarbonki: 110141

Cała rodzina ją wspiera w walce z nowotworem. Ty też możesz pomóc.

zebrano:
13 260 zł
44%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Mam na imię Kasia, mam 36 lat.

W lipcu 2014 roku cieszyłam się pięknym latem, korzystając z długo oczekiwanego urlopu. Czas wolny spędzałam ze swoimi najbliższymi. Miałam okazję by zabrać się za odkładane rzeczy, tyle przecież zaplanowałam na czas wolny od pracy. Niestety ostatni dzień lipca, całkowicie wywrócił moje życie. Nie pamiętam poranka, obudziłam się już w szpitalu. Dopiero z rozmowy z mamą dowiedziałam się, że w bardzo ciężkim stanie trafiłam do szpitala, gdzie w trybie pilnym zrobiono mi tomografię i przeprowadzono operację ratującą życie. Co nurtuje mnie do chwili obecnej to fakt, że moja choroba nie dawała wcześniejszych oznak. Diagnoza – nowotwór złośliwy mózgu, była dla mnie i moich bliskich prawdziwym wstrząsem. W jednej chwili moje plany i codzienne życie nabrało innego znaczenia.

Obecnie jestem po operacji usunięcia guza mózgu, radioterapii i przerwanej chemioterapii. Niestety, mój organizm na tyle źle znosił chemię, że trafiłam ponownie do szpitala. Wiem, że muszę być silna bo mam dla kogo żyć i całe życie przed sobą. Mam jednak świadomość, że nie na wszystko mam wpływ i muszę zaakceptować to co mnie spotkało. W swojej walce z rakiem mogę liczyć na wsparcie mojej kochanej mamy i całej rodziny, która pomaga mi jak tylko może. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że w tak ciężkich chwilach mam w Was oparcie. Chciałabym już teraz podnieść się z tej strasznej choroby i powiedzieć sobie „wygrałaś”. Wiem jednak, że każdy przeżyty kolejny dzień, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół jest dla mnie takim zwycięstwem.

W swojej walce potrzebuje również Waszego wsparcia. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości moje i mojej rodziny, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazywanych na konto Fundacji.

Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc.
Kasia
 

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 6448.51 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

05.01.2016 - 6448.51 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 6684 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 1158 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 745 zł

Anonimowy 1 rok temu 735 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 3 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 13 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 159 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 151 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 323 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 30 zł