Katarzyna Rynkiewicz

Katarzyna Rynkiewicz, Przecław

Numer skarbonki: 110141

Cała rodzina ją wspiera w walce z nowotworem. Ty też możesz pomóc.

zebrano:
17 355 zł
57%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Mam na imię Kasia, mam 39 lat.

W lipcu 2014 roku cieszyłam się pięknym latem, korzystając z długo oczekiwanego urlopu. Czas wolny spędzałam ze swoimi najbliższymi. Miałam okazję by zabrać się za odkładane rzeczy, tyle przecież zaplanowałam na czas wolny od pracy. Niestety ostatni dzień lipca, całkowicie wywrócił moje życie. Nie pamiętam poranka, obudziłam się już w szpitalu. Dopiero z rozmowy z mamą dowiedziałam się, że w bardzo ciężkim stanie trafiłam do szpitala, gdzie w trybie pilnym zrobiono mi tomografię i przeprowadzono operację ratującą życie. Co nurtuje mnie do chwili obecnej to fakt, że moja choroba nie dawała wcześniejszych oznak. Diagnoza – nowotwór złośliwy mózgu, była dla mnie i moich bliskich prawdziwym wstrząsem. W jednej chwili moje plany i codzienne życie nabrało innego znaczenia.

Obecnie jestem po operacji usunięcia guza mózgu, radioterapii i przerwanej chemioterapii. Niestety, mój organizm na tyle źle znosił chemię, że trafiłam ponownie do szpitala. Wiem, że muszę być silna bo mam dla kogo żyć i całe życie przed sobą. Mam jednak świadomość, że nie na wszystko mam wpływ i muszę zaakceptować to co mnie spotkało. W swojej walce z rakiem mogę liczyć na wsparcie mojej kochanej mamy i całej rodziny, która pomaga mi jak tylko może. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że w tak ciężkich chwilach mam w Was oparcie. Chciałabym już teraz podnieść się z tej strasznej choroby i powiedzieć sobie „wygrałaś”. Wiem jednak, że każdy przeżyty kolejny dzień, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół jest dla mnie takim zwycięstwem.

W swojej walce potrzebuje również Waszego wsparcia. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości moje i mojej rodziny, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazywanych na konto Fundacji.

Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc.
Kasia
 

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Dziennik

Mijają prawie 4 lata, kiedy u naszej Kasi zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu tzw. Glejak Wielopostaciowy. Czas ten jest dla nas wszystkich darem, gdyż przy tym typie nowotworu rokowania zazwyczaj nie są optymistyczne. Kasia jednak każdego dnia udowadnia nam, że pomimo choroby, warto walczyć o życie. Jej siła i determinacja w walce z nowotworem to nie tylko zabiegi medyczne jakie przeszła, ale pogoda ducha, radość z każdego przeżytego dnia a nawet powrót do pracy.
Obecnie przed nią kolejne starcie w walce z chorobą. Wymagać będzie ono olbrzymiej siły, wiary a także wprowadzenia intensywnego leczenia. Państwa wsparcie finansowe umożliwi zastosowanie nowoczesnego leczenia, które pozwoli nam cieszyć się życiem Kasi przez kolejne lata.

Wypłaty (suma: 6448.51 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

05.01.2016 - 6448.51 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 lata temu 6684 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 2500 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 1158 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 745 zł

Anonimowy 1 rok temu 735 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 400 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem