Rak
Katarzyna Rynkiewicz

Katarzyna Rynkiewicz, Przecław

Numer skarbonki: 110141
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Kasia odeszła...
zebrano:
21 757 zł
72%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Kasia odeszła…

Składamy szczere wyrazy współczucia jej rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Kasi została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel. ………………………………………………………..***………………………………………………………….

Mam na imię Kasia, mam 39 lat.

W lipcu 2014 roku cieszyłam się pięknym latem, korzystając z długo oczekiwanego urlopu. Czas wolny spędzałam ze swoimi najbliższymi. Miałam okazję by zabrać się za odkładane rzeczy, tyle przecież zaplanowałam na czas wolny od pracy. Niestety ostatni dzień lipca, całkowicie wywrócił moje życie. Nie pamiętam poranka, obudziłam się już w szpitalu. Dopiero z rozmowy z mamą dowiedziałam się, że w bardzo ciężkim stanie trafiłam do szpitala, gdzie w trybie pilnym zrobiono mi tomografię i przeprowadzono operację ratującą życie. Co nurtuje mnie do chwili obecnej to fakt, że moja choroba nie dawała wcześniejszych oznak. Diagnoza – nowotwór złośliwy mózgu, była dla mnie i moich bliskich prawdziwym wstrząsem. W jednej chwili moje plany i codzienne życie nabrało innego znaczenia.

Obecnie jestem po operacji usunięcia guza mózgu, radioterapii i przerwanej chemioterapii. Niestety, mój organizm na tyle źle znosił chemię, że trafiłam ponownie do szpitala. Wiem, że muszę być silna bo mam dla kogo żyć i całe życie przed sobą. Mam jednak świadomość, że nie na wszystko mam wpływ i muszę zaakceptować to co mnie spotkało. W swojej walce z rakiem mogę liczyć na wsparcie mojej kochanej mamy i całej rodziny, która pomaga mi jak tylko może. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że w tak ciężkich chwilach mam w Was oparcie. Chciałabym już teraz podnieść się z tej strasznej choroby i powiedzieć sobie „wygrałaś”. Wiem jednak, że każdy przeżyty kolejny dzień, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół jest dla mnie takim zwycięstwem.

W swojej walce potrzebuje również Waszego wsparcia. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości moje i mojej rodziny, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazywanych na konto Fundacji.

Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc.
Kasia

 

Dziennik

Mijają prawie 4 lata, kiedy u naszej Kasi zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu tzw. Glejak Wielopostaciowy. Czas ten jest dla nas wszystkich darem, gdyż przy tym typie nowotworu rokowania zazwyczaj nie są optymistyczne. Kasia jednak każdego dnia udowadnia nam, że pomimo choroby, warto walczyć o życie. Jej siła i determinacja w walce z nowotworem to nie tylko zabiegi medyczne jakie przeszła, ale pogoda ducha, radość z każdego przeżytego dnia a nawet powrót do pracy.
Obecnie przed nią kolejne starcie w walce z chorobą. Wymagać będzie ono olbrzymiej siły, wiary a także wprowadzenia intensywnego leczenia. Państwa wsparcie finansowe umożliwi zastosowanie nowoczesnego leczenia, które pozwoli nam cieszyć się życiem Kasi przez kolejne lata.

Wypłaty (suma: 21704.77 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

30.11.2018 - 1023.60 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

14.11.2018 - 3507.79 zł
- kategoria wydatków: inne, usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, środki farmakologiczne

26.06.2018 - 1850.28 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, inne

06.07.2018 - 6904.59 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne, konsultacje medyczne, inne

29.06.2018 - 1970.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

05.01.2016 - 6448.51 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 lata temu 6684 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 2500 zł

Anonimowy 1 rok temu 1158 zł

Anonimowy 1 rok temu 745 zł

Anonimowy 2 lata temu 735 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 587 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Robert Gamibrodzki 4 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 5 miesięcy temu 37 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem