Katarzyna Rynkiewicz

Katarzyna Rynkiewicz, Przecław
kaschy79@yahoo.ie

Numer skarbonki: 110141

Cała rodzina ją wspiera w walce z nowotworem. Ty też możesz pomóc.

zebrano:
9 463 zł
31%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Mam na imię Kasia, mam 36 lat.

W lipcu 2014 roku cieszyłam się pięknym latem, korzystając z długo oczekiwanego urlopu. Czas wolny spędzałam ze swoimi najbliższymi. Miałam okazję by zabrać się za odkładane rzeczy, tyle przecież zaplanowałam na czas wolny od pracy. Niestety ostatni dzień lipca, całkowicie wywrócił moje życie. Nie pamiętam poranka, obudziłam się już w szpitalu. Dopiero z rozmowy z mamą dowiedziałam się, że w bardzo ciężkim stanie trafiłam do szpitala, gdzie w trybie pilnym zrobiono mi tomografię i przeprowadzono operację ratującą życie. Co nurtuje mnie do chwili obecnej to fakt, że moja choroba nie dawała wcześniejszych oznak. Diagnoza – nowotwór złośliwy mózgu, była dla mnie i moich bliskich prawdziwym wstrząsem. W jednej chwili moje plany i codzienne życie nabrało innego znaczenia.

Obecnie jestem po operacji usunięcia guza mózgu, radioterapii i przerwanej chemioterapii. Niestety, mój organizm na tyle źle znosił chemię, że trafiłam ponownie do szpitala. Wiem, że muszę być silna bo mam dla kogo żyć i całe życie przed sobą. Mam jednak świadomość, że nie na wszystko mam wpływ i muszę zaakceptować to co mnie spotkało. W swojej walce z rakiem mogę liczyć na wsparcie mojej kochanej mamy i całej rodziny, która pomaga mi jak tylko może. Jestem Wam bardzo wdzięczna, że w tak ciężkich chwilach mam w Was oparcie. Chciałabym już teraz podnieść się z tej strasznej choroby i powiedzieć sobie „wygrałaś”. Wiem jednak, że każdy przeżyty kolejny dzień, spędzony w gronie rodziny i przyjaciół jest dla mnie takim zwycięstwem.

W swojej walce potrzebuje również Waszego wsparcia. Niestety koszty leczenia przekraczają możliwości moje i mojej rodziny, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe w postaci darowizn przekazywanych na konto Fundacji.

Z całego serca dziękuję za okazaną pomoc.
Kasia
 

Darowizny na rzecz leczenia Kasi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 6684 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 735 zł

Najnowsze darowizny

Ireneusz Mojsiewicz 3 miesiące temu 200 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 32 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 108 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 3 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 38 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 313 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 54 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 117 zł