Krystyna Piszczek

Krystyna Piszczek, Poznań

Numer skarbonki: 111040
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Krystyna odeszła...
zebrano:
90 zł
0%
cel zbiórki:
300 000 zł

Historia

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że Krystyna odeszła…

Składamy szczere wyrazy współczucia jej rodzinie i bliskim.

Zarząd Fundacji Alivia.

Skarbonka Krystyny została zamknięta. Prosimy nie przekazywać darowizn na ten cel. ………………………………………………………..***………………………………………………………….

Witam.

Mam na imię Krystyna. Potrzebuję leczenia nierefundowanym lekiem Kadcyla. Lek musi być podawany regularnie co trzy tygodnie. Leczenie trzeba rozpocząć jak najszybciej. Cała terapia kosztuje ok 300 000 zł. Kwota ta całkowicie przekracza możliwości naszej rodziny i bliskich. Każda wpłacona złotówka jest dla mnie bardzo cenna, dlatego proszę o pomoc.

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi HER2 dodatniego. Operacja, półroczna chemioterapia i leczenie herceptyną. Po 3 latach zdiagnozowano u mnie przerzuty do płuc. Kolejna chemioterapia. W 2015 roku zdiagnozowano kolejne przerzuty do płuc. Chemioterapia. W 2016 r. pojawiły się przerzuty do wątroby, operacja, resekcja segmentu 6,7. Chemioterapia. Zmęczenie, zwątpienie. Po roku pojawiły się kolejne ogniska meta w wątrobie. Od  02.2018 roku kolejne chemioterapie zmieniane co 3-6 miesięcy, niestety bezskuteczne. Obecnie w wątrobie są niepoliczalne zlewające się ze sobą ogniska meta.

Ogromnym wsparciem są dla mnie bliscy i wnusia dla której chcę być jak najdłużej.

Proszę Was o pomoc!!!  Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

 

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 miesiące temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem