Rak
Małgorzata Dziuba

Małgorzata Dziuba, Krzywaczka

Numer skarbonki: 111297
Potrzebuję pilnie pomocy na leczenie i walkę z rakiem
zebrano:
3 140 zł
5%
cel zbiórki:
60 000 zł

Historia

Mam na imię Małgorzata i jestem matką 3 dzieci. Kocham życie i wierzę mocno w Boga oraz życzliwość ludzi. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi.

W latach 2007/2008  moje życie legło w gruzach – zdiagnozowano u mnie raka złośliwego piersi. Było to dla mnie straszne przeżycie. Po ciężkiej terapii i długim leczeniu - usunięciu piersi z węzłami chłonnymi, bardzo mocnej chemii oraz naświetlaniach – dzięki Boskiej pomocy, mądrości i życzliwości lekarzy oraz dzięki wsparciu przyjaciół, rodziny, a nawet całkiem przypadkowych, nieznanych mi ludzi, udało mi się pokonać chorobę. Skutki uboczne leczenia, zarówno fizyczne jak i psychiczne, długo dawały o sobie znać. Po długich latach pozbierałam się i wróciłam do pracy i normalnego życia.

Wydawało się, że chorobę mam już za sobą, jednak teraz horror powrócił. Po uciążliwych, operacyjnych badaniach zdiagnozowano u mnie przerzuty na płucach i węzłach chłonnych. Rak spowodował, że mam częściowy niedowład w lewej dłoni. Jestem po pierwszej sesji bardzo mocnej chemioterapii. Ciężko ją przechodzę – długotrwała biegunka, odwodnienie i wiele innych skutków ubocznych skrajnie osłabiających organizm. Jeżeli mój organizm nie będzie na tyle silny, aby móc się leczyć, szanse na wyzdrowienie są znikome.

Dzięki dodatkowym terapiom wspierającym leczenie, niestety nierefundowanym, jest nadzieja, że będę mogła kontynuować program leczenia, co zwiększy moje szanse na powrót do zdrowia. Zabieg hipertermii  to wydatek rzędu 1800 zł za jeden zabieg odbywający się co dwa tygodnie. Do tego dochodzą koszty diagnostyki, konsultacji lekarskich, leków i dojazdów. W związku z chorobą przebywam na zwolnieniu lekarskim. Leczenie jest bardzo kosztowne, a wypłacane świadczenie chorobowe ledwo pokrywa tylko moje podstawowe bieżące potrzeby a na w/w trapię po prostu już nie wystarcza.

W związku z tym zwracam się do Was o pomoc w zbiórce i pomoc w rozpowszechnianiu informacji o niej. Wierzę w to, że dzięki Waszej pomocy będę mogła przejść przez ten trudny czas i pokonać chorobę. Jestem również przekonana, że dobro wraca i jeżeli będzie potrzeba, to ja będę mogła w przyszłości wspierać innych. Dzięki pomocy Bożej i ogromnemu wsparciu rodziny i Was mam  przeczucie, że wszystko zakończy się szczęśliwie... Będę codziennie się za Was modlić.

Z góry wdzięczna za każdą pomoc,

Małgorzata

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Największe darowizny

Ewa Mazurek-Guingand 2 tygodnie temu 800 zł 14

Bede sie za Panià modlic! Wydrowieje Pani! Pozdrawiam serdecznie.

Anonimowy 2 tygodnie temu 500 zł 9

Wspólnie damy radę :)

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 dni temu 200 zł

anna mazankiewicz 2 tygodnie temu 150 zł 6

Życzę zdrowia!

Piotr Kwiatkowski 2 tygodnie temu 100 zł 10

Zdrowie ciała i duszy zaczyna się od ufności Stwórcy i pokoju serca. Tego Pani życzymy

Anonimowy 3 tygodnie temu 1 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 300 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł 14

Da Pani radę, trzymamy kciuki!

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 301 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem