Małgorzata Jacaszek-Piekarska

Małgorzata Jacaszek-Piekarska, Skierniewice

Numer skarbonki: 111051
Pomóżcie mi pokonać raka
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 lipca 2020
zebrano:
32 492 zł
10%
cel zbiórki:
300 000 zł

Historia

Witam Was!!!

Nazywam się Małgorzata Jacaszek-Piekarska. Jestem mamą trójki dzieci, do niedawna działałam też aktywnie zawodowo jako dziennikarka i pilot wycieczek.

Jednak w styczniu dowiedziałam się, że mam raka piersi. Wynik histopatologiczny opisany bezdusznie jako najbardziej złośliwy rodzaj raka i HER2 pozytywny. To najbardziej agresywna postać raka piersi a takie wyniki wskazują, że bez odpowiedniego leczenia w szybkim czasie może dojść do przerzutów. Czeka mnie długa walka.

Okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem i największą szansą na moje wyzdrowienie jest podanie kilku leków, w tym jeden o nazwie Perjeta. Niestety NFZ nie zrefunduje mi tego leku, który może uratować mi życie. Jedyna droga to opłacenie leku Perjeta z własnych środków. Jestem obciążona genetycznie, dlatego będę musiała poddać się obustronnej mastektomii, a z rekonstrukcją i rehabilitacją koszt operacji to 150 000 zł. 

Koszty związane z działaniami, które mogą uratować mi życie są ogromne. Dla mnie dużym obciążeniem finansowym są już same dojazdy do szpitala, zakup lekarstw i innych środków medycznych, wizyty u specjalistów, badania. Jestem w trakcie chemioterapii.  Po pierwszym cyklu miałam przez ponad miesiąc poważne powikłania. Wizyty u kolejnych specjalistów jak: kardiolog, chirurg, ginekolog, lekarz naczyniowiec i liczne badania diagnostyczne - to stało się codziennością. Potrzebuję również środków na wielokrotne badania PET, a koszt jednego takiego badania to 6 tysięcy złotych. Moje podstawowe leczenie potrwa jeszcze ponad rok.

Leczenie raka jest bardzo obciążające dla całego organizmu, ale także dla psychiki. Ja staram się trzymać bo muszę być silna dla moich dzieci, które mają tylko mnie.

Walka z rakiem jest bardzo długa i bardzo ciężka. Ale można ją wygrać przy odpowiednim leczeniu i wsparciu. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które piszą mi ciepłe słowa, wszystkim darczyńcom!!! Dzięki Wam wyszłam z "dołka psychicznego", stałam się silniejsza i uwierzyłam, że razem można pokonać wszystko. 

Jako dziennikarka wiele razy wspierałam akcje charytatywne. Tym razem to ja potrzebuję pomocy. Jest mi ciężko prosić o pomoc, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłam. W tej chwili przebywam na zwolnieniu lekarskim. Przede mną jeszcze długie leczenie. Dzięki Waszej pomocy mogę wyzdrowieć. Jestem samotną matką. Mam wspaniałe dzieci, dla których chcę żyć. Przed chorobą byłam optymistyczną, ciągle uśmiechniętą osobą. Miałam w sobie mnóstwo energii, którą, jak twierdzą inni, przekazywałam dalej. Zawsze bardzo ważni byli dla mnie ludzie. Wiem jak ważna jest pomoc innym. Nie spodziewałam się, że to ja będę potrzebować wsparcia. Zawsze byłam samodzielna, wychowywałam sama dzieci, byłam silna i zaradna. Kocham moje dzieci najbardziej na świecie i na nich mi najbardziej zależy. Praktycznie mamy tylko siebie nawzajem.

Dwa lata temu moje dzieci straciły babcię, a teraz ich dziadek jest ciężko chory. Mają tylko mnie, tylko na mnie mogą liczyć. Wiem jak bardzo się martwią. To dla nich muszę wyzdrowieć!!!

Pomóżcie proszę. Jestem wdzięczna za każdą kwotę. Wierzę, że razem może się wszystko udać!!! Dzięki Waszej pomocy będę mogła wyzdrowieć!!! Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia bo to najważniejsze!!!

Przy wpłatach za pomocą przelewów proszę pamiętajcie o wpisanie mojego nazwiska: Małgorzata Jacaszek-Piekarska oraz  nr: 111051. Bardzo dziękuję!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Kochani, bardzo Wam wszystkim dziękuję, za wpłaty, za słowa wsparcia!!! Wszyscy jesteście wspaniali!!! Proszę, wpłacajcie dalej, każda kwota jest bardzo ważna i może uratować mi życie!!!

Kochani, bardzo dziękuję !!! Wasze wpłaty pomogą mi wyzdrowieć !!! Proszę pamiętajcie o tym. Jesteście wszyscy w moim sercu i w moich myślach !!!

Dzięki Waszym wpłatom moje życie może zostać ocalone!!! Proszę wpłacajcie i przekażcie prośbę w moim imieniu rodzinie i znajomym!!! Będę Wam bardzo wdzięczna!!!

Bardzo wszystkim dziękuję!!! Kochani jesteście!!!

Dziękuję bardzo za każdą wpłatę!!!

Wypłaty (suma: 3097.68 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

14.08.2019 - 1476.39 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

24.06.2019 - 1621.29 zł
- kategoria wydatków: konsultacje medyczne, środki farmakologiczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 29 394,84 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 tygodnie temu 3651 zł

Piotr Piekarski 1 miesiąc temu 2000 zł 14

Walcz z gadem !!!

ZSR Ostrożany 2 miesiące temu 1280 zł 21

trzymamy kciuki

Anonimowy 1 miesiąc temu 1053 zł

TOMASZ MOSKAL 2 miesiące temu 1000 zł

Justyna 2 miesiące temu 700 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł 23

Uda się ♥️

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

Danuta Jóźwicka-Lamparska 3 miesiące temu 500 zł 30

Gosiu, trzymaj się!

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem