Rak
Małgorzata Jenorowska

Małgorzata Jenorowska, Pyskowice

Numer skarbonki: 110713
Nierefundowany lek to moja jedyna szansa w walce z rakiem piersi!
Na zebranie środków
mamy czas do: 31 grudnia 2019
zebrano:
103 918 zł
38%
cel zbiórki:
270 000 zł

Historia

Cześć. Mam na imię Małgosia.

Jestem osobą kochającą życie, przyrodę i ludzi, a zwłaszcza dzieci, bo z zawodu jestem nauczycielką. Gdy w grudniu 2011 r. okazało się, że mam nowotwór złośliwy piersi, nie zabrakło mi sił do walki z rakiem. Wierzyłam, że wygram tę walkę.

Przeszłam mastektomię, radioterapię, chemioterapię. Przez 5 lat cieszyłam się życiem i zdrowiem, wyniki miałam bardzo dobre, pracowałam w szkole i kiedy myślałam, że ten koszmar mam za sobą, choroba znowu uderzyła.

W 2016 roku nastąpił nawrót choroby. Poddałam się kolejnym cyklom chemioterapii, potem hormonoterapii. Choroba odpuściła kolejny raz, ale tym razem na krócej.

W listopadzie 2017 roku nastąpił ponowny rozsiew choroby do płuc i wątroby.

Niestety okazało się, że chemioterapia i hormonoterapia już nie działa. Musiałam zrezygnować z mojej ukochanej pracy. Nadal mobilizuje wszystkie swoje siły do walki z tą straszną chorobą, przy wielkim wsparciu rodzin, przyjaciół i znajomych.

Niestety w chwili obecnej muszę prosić o pomoc, ponieważ moją, jedyną szansą jest lek palbociclib należący do nowej klasy nowoczesnych leków przeciwnowotworowych, skierowany na receptor HER. Jest on innowacyjnym lekiem stosowanym w leczeniu lokalnie zaawansowanego lub rozsianego raka piersi. Został dopuszczony do obrotu w krajach UE, ale nie jest refundowany w Polsce.  

Miesięczna dawka leku to koszt około 16 tys. Od czerwca 2018 r cena leku spadła do około 10 tys. zł, ale to wciąż dużo - zbyt dużo a leczenie trzeba zaplanować co najmniej na 2 lata. Koszt tego leku znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Dzięki Waszej pomocy zakupiłam już sześć  opakowań leku, jestem w trakcie jego zażywania. Czuję się lepiej, wyniki mi się poprawiły i uzyskałam zgodę na powrót do pracy. Jestem dobrej myśli. Niestety leczenia nie wolno mi przerywać, bo choroba może wrócić z podwójną siłą. Dlatego nadal bardzo proszę wszystkich dobrych ludzi o pomoc w zebraniu pieniędzy na dalsze leczenie.

Darowizny na rzecz leczenia Małgosi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Zimę mamy już prawie za sobą, Dzień Babci i Dziadka także, ale warto wspomnieć kiermasz charytatywny, który był zorganizowany w związku z tą okazją
Jego celem było nie tylko miłe spędzenie czasu ,ale także zbiórka pieniędzy na moje dalsze leczenie. Na kiermaszu można było kupić domowe wypieki , spróbować pysznego bigosu ( którego sponsorem był ksiądz Zbigniew), napić się filiżanki kawy czy herbaty. Dla kupujących czekały także przepiękne dzieła rękodzielnicze, a wszystko odbywało się przy dźwiękach koncertu , który był dedykowany kochanym babciom i dziadkom. Myślę, czas ten spędzili wszyscy bardzo ciepło i radośnie. Dziękuję moim koleżankom, kolegom, sponsorom i wszystkim zaangażowanym osobom, dzięki którym ta piękna impreza się odbyła.

To już rok od kiedy zbieram pieniądze na moje leczenie bardzo drogim i ciągle nierefundowanym lekiem. Dzięki wsparciu i pomocy Was wszystkich udało mi się podjąć leczenie, zakupić kilka opakowań leku. Szczególne podziękowania dedykuję swoim koleżankom i kolegom z pracy, na których zawsze mogłam liczyć, dziękuję z całego serca za ciepłe słowa otuchy, za wszelką okazaną mi pomoc i wsparcie finansowe. Przede mną kolejny rok walki z chorobą i walki o każdy dzień życia i dalsze zbieranie funduszy na kontynuację leczenia, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o dalsze wspieranie mnie w tej walce.
Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Małgosia

Wszystkim osobom, które przekazały 1% swojego podatku na cel związany z moim leczeniem, pragnę gorąco podziękować.

"Bardzo gorąco dziękuję organizatorom, sponsorom i wszystkim zaangażowanym osobom, dzięki którym 26 maja 2018 r. odbył się festyn rodzinno-charytatywny w SP nr 5 w Pyskowicach. Szczególne podziękowania składam młodym, wspaniałym ludziom z grupy Team Go To Help, którzy bardzo aktywnie włączyli się w organizację i przebieg festynu, a także Radzie Rodziców, pracownikom szkoły, uczniom i wszystkim uczestnikom tej imprezy. To kolejna akcja charytatywna wspomagająca moje leczenie, znowu mogłam się przekonać, że nie jestem sama i mogę liczyć na pomoc wielu ludzi.
Wszystkim bardzo dziękuję.
Małgorzata Jenorowska

„Anioły są wśród nas, spotykasz je co dzień..."
W swoim życiu zawsze wierzyłam, że dobro do nas wraca… w ostatnich miesiącach doświadczyłam tego dobra.
W Pyskowicach odbyło się kilka imprez charytatywnych, z których dochód został przeznaczony na moje dalsze leczenie onkologiczne. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za zorganizowanie Balu Charytatywnego, Turnieju o puchar GLS, za wszystkie licytacje internetowe za pośrednictwem Stowarzyszenia Ludzie Miasta w Pyskowicach i Stowarzyszenia „Cała Naprzód” w Gliwicach, wszystkim ludziom dobrej woli, a szczególnie Jackowi Klimali, który był inicjatorem balu, wszystkim zaangażowanym pracownikom Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach oraz Panu Marcinowi Grzegoszczykowi inicjatorowi turnieju siatkarskiego.
Dziękuję wszystkim sponsorom i osobom indywidualnym za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc, które traktuję jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Dzięki pomocy finansowej możliwe jest leczenie co daje mi szansę na powrót do zdrowia.
Bardzo dziękuję. Małgorzata Jenorowska

Organizatorom, sponsorom oraz wszystkim, którzy brali udział w balu charytatywnym, który odbył się 7 kwietnia 2018 r, przyczyniając się do zbiórki pieniędzy na moje dalsze leczenie, składam bardzo gorące podziękowania. Szczególnie dziękuję mojemu koledze Jackowi, który był głównym inicjatorem i organizatorem tego balu. Po raz kolejny przekonałam się, że w trudnych chwilach mam wielu dobrych ludzi, na których zawsze mogę liczyć. Bardzo Wam dziękuję.
Małgosia

Dnia 6 kwietnia 2018 r zakończyły się charytatywne aukcje internetowe pod patronatem Stowarzyszenia Ludzie Miasta w Pyskowicach. Wpływy z tych aukcji zostaną przeznaczone na moje dalsze leczenie. Organizatorom, sponsorom i wszystkim, którzy brali udział w tych aukcjach przyczyniając się do zbiórki pieniędzy na potrzebny mi lek bardzo gorąco dziękuję.

Kochani!!!
Dzięki Waszej pomocy mogłam kupić dwa opakowania leku (mam nadzieję, że będę mogła kupić kolejny). Lek zaczęłam przyjmować, czuję się dobrze, a wyniki moich badań są coraz lepsze. Nadal bardzo proszę o wsparcie.

Wszystkim, którzy mieli swój udział w zorganizowaniu kiermaszu charytatywnego i okazali swoje wielkie serce dla mnie serdecznie dziękuję. Małgosia"

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia koncertu charytatywnego na mój cel.
Dziękuję także wszystkim osobom występującym w koncercie, uczestnikom i darczyńcom. Przekonałam się po raz kolejny, że " anioły są wśród nas ".
Dziękuję Małgosia.

Pozdrawiam wszystkich moich uczniów, życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, a zwłaszcza rodzinie, przyjaciołom, znajomym, którzy wspierają mnie i pomagają przejść przez ten bardzo trudny czas w moim życiu. Małgosia

Wypłaty (suma: 102787.19 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

20.03.2019 - 2250.00 zł
- kategoria wydatków: inne

13.03.2019 - 10050.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

18.10.2018 - 550.00 zł
- kategoria wydatków: inne

09.10.2018 - 9890.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

09.10.2018 - 9890.00 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

19.09.2018 - 1000.00 zł
- kategoria wydatków: inne

25.07.2018 - 2100.00 zł
- kategoria wydatków: inne

29.06.2018 - € 2741.61
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

24.05.2018 - 1000.00 zł
- kategoria wydatków: inne

24.05.2018 - 550.00 zł
- kategoria wydatków: inne

04.05.2018 - 17369.01 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

06.04.2018 - 1000.00 zł
- kategoria wydatków: inne

16.02.2018 - 17369.01 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

16.02.2018 - 1000.00 zł
- kategoria wydatków: inne

22.01.2018 - 17369.01 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 10 miesięcy temu 15258 zł

Anonimowy 1 rok temu 10498 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 1 rok temu 5000 zł

Anonimowy 1 rok temu 4500 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 3600 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 3500 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 3350 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 3000 zł

Mateusz Jenorowski 1 rok temu 3000 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem