Małgorzata Mroczkowska

Małgorzata Mroczkowska, Dzierzoniow

Numer skarbonki: 110884
Echolaser na wyleczenie przerzutów
zebrano:
35 862 zł
89%
cel zbiórki:
40 000 zł

Historia

Jestem Gosia, mam 23 lata i jestem studentką trzeciego roku na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Bardzo lubię zwierzęta, w grudniu adoptowałam moją ukochaną suczkę Falkę. Uwielbiam spacery z moją psiną, to odrywa mnie od codzienności. 

W marcu po usunięciu jednego płata tarczycy z powodu guza okazało się, że jest to rak rdzeniasty tarczycy. Jest to jeden z najbardziej złośliwych nowotworów tarczycy. Dalszym leczeniem było usunięcie reszty tarczycy wraz z węzłami chłonnymi po prawej stronie. Niestety, po badaniach kontrolnych okazało się, że nadal go mam.

Obecnie mam mieć radioterapię i prawdopodobnie dalsze zabiegi operacyjne. Jest możliwość usuwania zmian nowotworowych za pomocą echolasera, ale tylko prywatnie (koszt jednego zabiegu 20-30 tysięcy złotych).

W Polsce nie ma leczenia refundowanego przez NFZ, a ja nie mam żadnych środków finansowych, jestem na utrzymaniu mamy, która jest pielęgniarką. Po rozmowach z lekarzami boję się, że nie ma dla mnie ratunku, tylko oczekiwanie na następne przerzuty. Chcę nadal studiować, mam tyle planów na przyszłość... 

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Joanna Buda 4 tygodnie temu 2000 zł 72

Życzę zdrowia, niech nigdy nie opuszcza Ciebie pogoda ducha !!!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie Krzemińska 3 dni temu 1657 zł 3

Trzymamy kciuki :)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Dzierżonowie 2 tygodnie temu 1200 zł

Maciej Smolarz 2 dni temu 1000 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 1000 zł

A. D Rzadkowski 4 tygodnie temu 800 zł

Anonimowy 4 tygodnie temu 600 zł

Grzegorz Zieniewicz 6 dni temu 500 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 500 zł 12

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Anonimowy 3 tygodnie temu 500 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem