Mariola Markiewicz

Mariola Markiewicz, Dwikozy

Numer skarbonki: 110702
Odmówiono mi prawa do życia. Błagam o pomoc!
zebrano:
62 176 zł
8%
cel zbiórki:
750 000 zł

Historia

ZNOWU POTRZEBNA POMOC!

Niestety zakończyłam leczenie lekiem Perjeta, na który zbierałam pieniądze. Dziękuje za takie wsparcie bo to mi pozwoliło na 1.5 roku leczenia. Dwa miesiące temu dostałam lek z NFZ, który niestety nie zadziałał w moim przypadku. Znowu staje przed dylematem. Skąd wziąć pieniądze. Jest decyzja że od stycznia mam brać lek o nazwie Kadcyla, który nie jest refundowany, a koszt to ok 20 tyś. zł co 3 tygodnie. Jest to chyba lek ostatniej nadziei dla mnie. Tylko ta suma powala na kolana. Jest mi już wstyd prosić o pieniądze ale bez tego leku choroba mnie pokona. Wiec proszę po raz kolejny o pomoc i wsparcie.

ODMÓWIONO MI PRAWA DO ŻYCIA. BŁAGAM O POMOC!

Płaczę nie tylko dlatego, że mam raka piersi, ale także dlatego, że nasz kraj uznał, że nie jestem warta tego, aby żyć! We wszystkich krajach UE ten lek jest refundowany a u nas jest ustawa ważniejsza od człowieka. U mnie choroba wróciła po 5 miesiącach od ostatniego leczenia - według ustawy powinna wrócić po roku... Właśnie ten zapis zadecydował, że ja nie dostanę refundowanego leczenia.

Ale zrobię wszystko żeby żyć - bo mam dla kogo. Dlatego błagam Cię o pomoc, ja po prostu chcę żyć! Mam na imię Mariola, mam 38 lat, kochającego męża Marcina i synka Adasia, który jest dla mnie wszystkim.

Mam wznowę - pomimo chemioterapii i usunięcia piersi, złośliwy nowotwór powrócił - i choć istnieje lek, który mnie uratuje, odmówiono mi jego refundacji !! Dano mi dwa wyjścia - mogę się poddać i umrzeć albo zapłacić za leczenie sama. Lekarze byli ze mną szczerzy - chemia refundowana, którą mogą mi podać, kupi mi miesiące. Nierefundowane już w moim przypadku leki - kupią mi lata życia.

Cena jednej dawki mnie zabiła - 40 tyś zł na 3 tygodnie leczenia! (koszt całkowitego leczenia 750 000,00 zł). Skąd zwykły człowiek ma wziąć takie pieniądze? Oprócz raka zabija mnie rozpacz, nie wiem już co mam robić. MOJE ŻYCIE JEST W TWOICH RĘKACH, BEZ TWOJEJ POMOCY UMRĘ, PROSZĘ O POMOC.

Darowizny na rzecz leczenia Marioli można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Dziennik

Dziękuję wszystkim za tak ogromne wsparcie. Niestety staje po raz kolejny do walki z systemem i kasą. Ale myślę że z takim wsparciem jak Wy wszystko jest możliwe😘 dziękuje, że jesteście ze mną❤

Wypłaty (suma: 60623.93 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

15.01.2019 - 60623.93 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 miesiące temu 21000 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 1964 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 1509 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 995 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 789 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 603 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 562 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 561 zł

Anonimowy 4 miesiące temu 523 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem