Mariola Markiewicz

Mariola Markiewicz, Dwikozy

Numer skarbonki: 110702
Odmówiono mi prawa do życia. Błagam o pomoc!
zebrano:
59 467 zł
7%
cel zbiórki:
750 000 zł

Historia

ODMÓWIONO MI PRAWA DO ŻYCIA. BŁAGAM O POMOC!

Płaczę nie tylko dlatego, że mam raka piersi, ale także dlatego, że nasz kraj uznał, że nie jestem warta tego, aby żyć! We wszystkich krajach UE ten lek jest refundowany a u nas jest ustawa ważniejsza od człowieka. U mnie choroba wróciła po 5 miesiącach od ostatniego leczenia - według ustawy powinna wrócić po roku... Właśnie ten zapis zadecydował, że ja nie dostanę refundowanego leczenia.

Ale zrobię wszystko żeby żyć - bo mam dla kogo. Dlatego błagam Cię o pomoc, ja po prostu chcę żyć! Mam na imię Mariola, mam 38 lat, kochającego męża Marcina i synka Adasia, który jest dla mnie wszystkim.

Mam wznowę - pomimo chemioterapii i usunięcia piersi, złośliwy nowotwór powrócił - i choć istnieje lek, który mnie uratuje, odmówiono mi jego refundacji !! Dano mi dwa wyjścia - mogę się poddać i umrzeć albo zapłacić za leczenie sama. Lekarze byli ze mną szczerzy - chemia refundowana, którą mogą mi podać, kupi mi miesiące. Nierefundowane już w moim przypadku leki - kupią mi lata życia.

Cena jednej dawki mnie zabiła - 40 tyś zł na 3 tygodnie leczenia! (koszt całkowitego leczenia 750 000,00 zł). Skąd zwykły człowiek ma wziąć takie pieniądze? Oprócz raka zabija mnie rozpacz, nie wiem już co mam robić. MOJE ŻYCIE JEST W TWOICH RĘKACH, BEZ TWOJEJ POMOCY UMRĘ, PROSZĘ O POMOC.

Darowizny na rzecz leczenia Marioli można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 21000 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 5000 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 1964 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 1509 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 995 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 789 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 603 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 562 zł

Anonimowy 6 miesięcy temu 561 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 523 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem