Marta Skowrońska

Marta Skowrońska, Kętrzyn

Numer skarbonki: 110623
Marta prosi o wsparcie w kosztach leczenia, dojazdów i rehabilitacji.
zebrano:
369 zł
1%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Witam, mam na imię Marta. Zachorowałam na nowotwór i zmagam się z nim od 2013 roku. Przeszłam wtedy operację i chemioterapię. Miałam spokój na ponad trzy lata - niestety choroba powróciła. Wiosną tego roku miałam kolejną operację, gdzie naruszono mi nerwy... To powoduje ogromny ból przy chodzeniu...

Mam czworo dzieci, w tym dwójkę nieletnich. Zostawił mnie mąż, sama wychowuje dzieci i zmagam się z chorobą. Mam zasądzone marne alimenty na dzieci i środki z programu 500 plus. Z powodu choroby nie mogę pracować. Brakuje mi środków na wszystko.

Proszę ludzi dobrej woli o pomoc -  jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej. A choroba postępuje... Proszę o pomoc. 

Darowizny na rzecz leczenia Marty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Dziennik

Chcę podziękować ludziom dobrej woli za wszystkie wpłaty na moje konto. Oraz nadmienic pare słów na temat mojego leczenia z dnia na dzien mam nadzieje, że Bóg da mi jeszcze pare lat życia o które modle sie codziennie oraz ciesze sie ze mam wspaniałe dzieci które są moim największym wsparciem choroba postepuje ale nadal walcze.

Człowiek gdy traci życie zdaje sobie sprawę jak bardzo chce żyć. Niebawem mam 3 chemię. Żyje ze świadomością, że może nie pomóc gdyż choroba postępuje...

Dziś miałam pierwszą chemię. Czuje się dobrze. 28 lipca nastepna. Boje się utraty włosów i tego, co powiedział lekarz - że chemia przedłuża mi życie, ale nie wyleczy... Załamało mnie to.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 8 miesięcy temu 100 zł 42

Wytrwałości!

Dorota Laskowska 10 miesięcy temu 100 zł 43

Marta zdrówka życzę dasz rade

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Sabina Hoszkiewicz 1 rok temu 100 zł 68

Powodzenia

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Marta Gorecka 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł

Anonimowy 1 rok temu 10 zł 65

Życzę wytrwałości i dużo zdrowia

Milena Schmidt 1 rok temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem