Mirosław Laskowski

Mirosław Laskowski, Olszewka

Numer skarbonki: 110798

Potrzebuję środków na nierefundowany lek do walki z moją chorobą.

zebrano:
12 704 zł
6%
cel zbiórki:
200 000 zł

Historia

Witam wszystkich!

Mam na imię Mirosław, mam 49 lat, jestem mężem oraz ojcem dwóch synów. Od 3 lat walczę z niewyleczalnym nowotworem krwi.

W 2015 roku zacząłem odczuwać dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem. Diagnozy lekarskie były różne, odsyłano mnie "od lekarza do lekarza", a leki przeciwbólowe wprowadziłem do jadłospisu. Niestety było coraz gorzej, mój stan z dnia na dzień sukcesywnie się pogarszał, do tego stopnia, że nie mogłem się poruszać i wykonywać swoich podstawowych czynności życiowych bez pomocy mojej rodziny. W bardzo złym stanie trafiłem do szpitala, gdzie postawiono wstępną diagnozę: szpiczak mnogi. Dzięki bliskim mi osobom w bardzo szybkim czasie zostałem przewieziony do szpitala w Warszawie na ul. Banacha i tam potwierdzono diagnozę: Szpiczak Mnogi, stadium IIIA.  Przeszedłem 2 schematy leczenia chemioterapii, 2 autoprzeszczepy, a także wertebroplastykę kręgosłupa. Lekarze dążyli do całkowitej remisji, ale pomimo ich wysiłku i zaangażowania leczenie okazało się nieskuteczne. Aktualnie choroba bardzo się nasiliła i na tą chwilę leczenie w ramach funduszu dobiega końca. Potrzebuję nowych leków, które są dla mnie jedyną nadzieją, ale są nierefundowane.

Mimo tego iż ciężko przeszedłem dotychczasowe leczenie, nie tracę nadziei i bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i wsparcie finansowe.

Z góry bardzo dziękuję.

Darowizny na rzecz leczenia Mirosława można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż"  w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 1500 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 dni temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 20 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 10 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem