Nina Wojtalewicz-Dynakowska

Nina Wojtalewicz-Dynakowska, Gryfice

Numer skarbonki: 111480
Stawką jest życie matki dwójki maluchów, pomożesz?
zebrano:
11 504 zł
57%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Nina i mam 33 lata, jestem żoną i matką dwójki dzieci, pięcioletniej Rozalki i trzyletniego Tobiasza. W lipcu 2020 roku będąc w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że moje nienarodzone dziecko jest ciężko chore. Lekarze podjęli dramatyczną walkę o życie synka, niestety, August zmarł 2 sierpnia. Po stracie dziecka dzielnie walczyłam, by pogodzić się z tą sytuacją i pozbierać się psychicznie.

Niespełna cztery miesiące później, w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia dostałam kolejny brutalny cios od losu... RAK. Rak piersi III stopnia z przerzutami na węzły chłonne. Obecnie wyniki wskazują, że objął także kości, płuca i wątrobę. Rokowania niestety nie są najlepsze. Kolejna walka, znów stawką jest życie, tym razem moje życie. Najpierw stoczyłam bitwę o swoje nienarodzone dziecko, teraz czeka mnie wojna o siebie dla pozostałej dwójki maluchów i męża, którzy przecież potrzebują mnie najbardziej na świecie! Mieliśmy plany, kupiliśmy ziemię i mieliśmy rozpocząć budowę wspólnego, wymarzonego domu. Robiliśmy wszystko, by zapewnić maluchom godną przyszłość, jednak choroba zatrzymała nasze marzenia.

Wszystkie oszczędności jakie zgromadziliśmy, w tym momencie przeznaczane są na leczenie. Proszę o pomoc w poniesieniu kosztów leków, badań, konsultacji oraz innych bieżących wydatków związanych z chorobą i leczeniem.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Wspierający

Największe darowizny

Środki od Darczyńców Martyny Bodych Lipińskiej 1 miesiąc temu 10000 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 godziny temu 50 zł

Nie poddawaj się nigdy, masz dla kogo żyć! Jestem przekonana, że wygrasz. Trzymaj się ciepło

Anonimowy 18 godzin temu 100 zł

Matko Boża miej Ją w Swojej opiece🙏

Anonimowy 1 dzień temu 10 zł

Anonimowy 1 dzień temu 100 zł 1

Powodzenia Dziewczyno ! Nigdy się nie poddawaj, walcz z całych sił i nie trać nadziei !

Anonimowy 1 dzień temu 20 zł

Daniel Dolny 2 dni temu 40 zł

Anonimowy 3 dni temu 20 zł

Anonimowy 3 dni temu 2 zł

Anonimowy 3 dni temu 25 zł 1

Polak Polce

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem