Paweł Jaworski

Paweł Jaworski, Świnoujście

Numer skarbonki: 110102
Na chwilę obecną prosimy o nieprzekazywanie darowizn.
zebrano:
12 524 zł
100%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Drodzy Darczyńcy!

Na chwilę obecną i niech tak pozostanie, moja sytuacja jest stabilna. Kolejne badania diagnostyczne nie wykazują nawrotu choroby dlatego chciałbym bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i prosić o nieprzekazywanie kolejnych darowizn. 

Życzę Wam wiele zdrowia i wszystkiego dobrego!

……………………………………………………….........……………………………………………………….

Mam na imię Paweł. Oto moja historia:

Wraz z kochaną żoną i dwójką fantastycznych dzieci mieszkam w Świnoujściu.
Przed chorobą żyłem i byłem normalnym chłopakiem, pracowałem, zajmowałem się rodziną, uprawiałem sport, byłem morsem... Po prostu byłem szczęśliwy.

W 2012 roku dostałem padaczki z utratą przytomności. Zostałem skierowany na rezonans do Szczecina, a po 3 tygodniach szok i niedowierzanie :( Diagnoza powalająca na kolana: guz glejowy zwany potocznie glejakiem, o utkaniu gwiaździaka rozlanego. Tydzień później operacja. Wynik histopatologiczny: złośliwy nowotwór mózgu. Diffused astrocytoma. Następnie leczenie farmakologiczne i rehabilitacja.

W marcu 2014 roku znowu szok :( Rezonans kontrolny i diagnoza: podejrzenie wznowy guza.
Wszystko zaczęło się od nowa. Podczas operacji okazało się, że nie można wyciąć guza w całości, bo mógłbym zostać sparaliżowany. Dostałem więc skierowanie na radioterapię.

Konieczny jest zakup kosztownych leków na padaczkę. Bez leków napady się nasilają i wtedy mam problemy z lewą częścią ciała. Guz jest nie operacyjny, pozostają jedynie eksperymentalne metody leczenia. Terapie te nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a wiążą się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości.

Darowizny na rzecz leczenia Pawła można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 5 lat temu 5676 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 3 tygodnie temu 30 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 11 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 35 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 19 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 30 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 34 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 50 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 21 zł

Anonimowy 3 tygodnie temu 4 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem