Paweł Jaworski

Paweł Jaworski, Świnoujście

Numer skarbonki: 110102
Na chwilę obecną prosimy o nieprzekazywanie darowizn.
zebrano:
10 881 zł
90%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Drodzy Darczyńcy!

Na chwilę obecną i niech tak pozostanie, moja sytuacja jest stabilna. Kolejne badania diagnostyczne nie wykazują nawrotu choroby dlatego chciałbym bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i prosić o nieprzekazywanie kolejnych darowizn. 

Życzę Wam wiele zdrowia i wszystkiego dobrego!

……………………………………………………….........……………………………………………………….

Mam na imię Paweł. Oto moja historia:

Wraz z kochaną żoną i dwójką fantastycznych dzieci mieszkam w Świnoujściu.
Przed chorobą żyłem i byłem normalnym chłopakiem, pracowałem, zajmowałem się rodziną, uprawiałem sport, byłem morsem... Po prostu byłem szczęśliwy.

W 2012 roku dostałem padaczki z utratą przytomności. Zostałem skierowany na rezonans do Szczecina, a po 3 tygodniach szok i niedowierzanie :( Diagnoza powalająca na kolana: guz glejowy zwany potocznie glejakiem, o utkaniu gwiaździaka rozlanego. Tydzień później operacja. Wynik histopatologiczny: złośliwy nowotwór mózgu. Diffused astrocytoma. Następnie leczenie farmakologiczne i rehabilitacja.

W marcu 2014 roku znowu szok :( Rezonans kontrolny i diagnoza: podejrzenie wznowy guza.
Wszystko zaczęło się od nowa. Podczas operacji okazało się, że nie można wyciąć guza w całości, bo mógłbym zostać sparaliżowany. Dostałem więc skierowanie na radioterapię.

Konieczny jest zakup kosztownych leków na padaczkę. Bez leków napady się nasilają i wtedy mam problemy z lewą częścią ciała. Guz jest nie operacyjny, pozostają jedynie eksperymentalne metody leczenia. Terapie te nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a wiążą się z ogromnymi kosztami, które przekraczają nasze możliwości.

Darowizny na rzecz leczenia Pawła można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 3 lata temu 5676 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 11 miesięcy temu 19 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 21 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 28 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 48 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 125 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 8 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 33 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 15 zł

Anonimowy 11 miesięcy temu 54 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem