Robert Homza

Robert Homza, Białystok

Numer skarbonki: 111549
Terapia Nanotherm
zebrano:
45 zł
0%
cel zbiórki:
190 000 zł

Historia

Nazywam się Robert, w lutym skończyłem 50 lat. Mam rodzinę: żonę i dwie wspaniałe córki w wieku 8 i 14 lat.

We wrześniu 2020 r. zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór mózgu, glejaka. Guz udało się usunąć operacyjnie. Następnie przeszedłem 6-tygodniową radioterapię połączoną z doustną chemioterapią.

W marcu tomograf odkrył wznowienie w wielkości 2 cm, powtórne badanie w kwietniu pokazało już wzrost guza do 4 cm, więc duży przyrost w krótkim czasie.

Z racji iż standardowa terapia nie działa, nadzieję na przedłużenie życia daje Terapia Nanotherm polegającą na niszczeniu nowotworu nanocząsteczkami żelaza. Operacja i leczenie może być przeprowadzone w Szpitalu w Lublinie. Terapia nie jest refundowana przez NFZ, dostępna jest jedynie w formie komercyjnej i kosztuje 190 000 zł, co jest dla mnie kwotą nieosiągalną.

Zwracam się więc do przyjaciół oraz znajomych, do ludzi dobrej woli oraz instytucji w pomocy w zebraniu tej kwoty. Każda złotówka jest darem serca od Was dla mnie, a czas gra tu bardzo ważną rolę.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 5 miesięcy temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem