Robert Wolański

Robert Wolański, Kielce

Numer skarbonki: 111328
Potrzebuję środków na leczenie
zebrano:
180 zł
0%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Witam serdecznie wszystkich!

14 lutego w Walentynki dowiedziałem się o złośliwym nowotworze płuca prawego. Dziadek chciałby patrzeć, jak wnuczki rosną i się rozwijają... Ciężko żyć z myślą o chorobie, mając pasję tak jak ja. Kocham zwierzęta, a w szczególności psy, którym poświęcałem większość swojego czasu, pracując z nimi jako kynolog, a tu nagle trzeba wszystko zostawiać... Będę informował o dalszej mojej walce z chorobą.

Po potwierdzeniu i przejściu szczegółowych badań okazało się że mam wielką szansę wygrać z nowotworem, ale będąc bez pracy i środków do życia na samym wsparciu Miejskiego Ośrodka Pomocy nie ma takiej możliwości. Moje wydatki związane są z prywatnymi badaniami, wizytami lekarskimi, dojazdami i codziennymi lekami. W obecnej chwili jestem na etapie trzeciego cyklu radykalnej chemioterapii, jeszcze pozostały trzy cykle i ewentualne usunięcie całego prawego płuca. A co dalej??? 50 lat to za wcześnie odchodzić, mając wspaniałe dzieci i pięcioro małych wnucząt!

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Galeria

Dziennik

I znowu chemioterapia odroczona na dwa tygodnie ze względu na złe wyniki wątrobowe... Kiedy to się zakończy?

Na zdjęciu w galerii moja dotychczasowa pasja, którą niestety musiałem porzucić...

Wspierający

Najnowsze darowizny

Anonimowy 4 miesiące temu 100 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 50 zł

Anonimowy 9 miesięcy temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem