Roland Rogas

Roland Rogas, Pruszcz Gdański

Numer skarbonki: 110830
Brakuje mi pieniędzy na leczenie
zebrano:
15 857 zł
79%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Mam na imię Roland, mam 53 lata. Jestem ojcem dwóch córek, a kilka tygodni temu po raz pierwszy zostałem dziadkiem. Dotychczas pracowałem jako stolarz, prowadząc swoją działalność. Miałem dobre, szczęśliwe życie aż do 2016 roku, kiedy dostałem pierwszego ataku: paraliż twarzy, kłopoty z mówieniem. Znalazłem się w szpitalu na ostrym dyżurze i po badaniu okazało się, że mam glejaka IV stopnia.

W grudniu 2016 r. miałem pierwszą operację, następnie chemioterapię, byłem pod opieką onkologa. Po około roku od pierwszej operacji rezonans magnetyczny wykazał wznowę choroby.

Na początku 2017 r. miałem drugą operację mózgu. Ta operacja zostawiła trwałe ślady -  w związku z obrzękiem mózgu mam lekki niedowład prawej strony ciała, kłopoty z pamięcią, koncentracją i mówieniem, a także drżenie rąk i ataki padaczkowe. Musiałem zrezygnować z pracy w stolarni, nie mogę wykonywać precyzyjnych czynności. Mam kłopoty nawet z przeczytaniem gazety.

Przyjmowanie chemii przez 1,5 roku i obecność sterydów spowodowały, że mam bardzo osłabiony organizm. Ponieważ nie jestem w stanie pracować zawodowo moje oszczędności wyczerpują się, a potrzebne mi są środki na rehabilitację, dojazdy do szpitala, kosztowne nierefundowane leczenie oraz badania diagnostyczne.

Nie jestem w stanie samemu sprostać wszystkim problemom, które niesie leczenie glejaka mózgu. Tylko ze wsparciem dobrych, życzliwych osób mam szansę na walkę z chorobą i godniejsze życie. Dlatego będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc finansową i odwdzięczę się gdy tylko będę mógł, wspierając kogoś kto będzie potrzebował pomocy.

Dziękuję

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Wypłaty (suma: 14400.63 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

02.11.2018 - 14400.63 zł
- kategoria wydatków: inne, środki farmakologiczne

Wspierający

Największe darowizny

M. R. 3 miesiące temu 1000 zł 20

Roland, uda się. Jesteśmy z Tobą.

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł 36

Walcz i nie poddawaj się a na pewno wygrasz

Anonimowy 2 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł 23

Powodzenia

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 500 zł

M. K. P. 4 miesiące temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 100 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem