Sebastian Klimeczek

Sebastian Klimeczek, Rybnik

Numer skarbonki: 110151
Dziękuję za wszystkie wpłaty! Na tę chwilę zawieszam zbiórkę.
zebrano:
7 267 zł
36%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Sebastian Klimeczek, mam 22 lata. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy kości. To całkowicie zmieniło moje życie i moich rodziców.

Zaczęło się tak niewinnie, bo w lutym 2013 roku pojawił się ból w lewej nodze . Zbagatelizowałem go, ale w maju ból się nasilił do takiego stopnia, że nie mogłem chodzić. W badaniu rezonansem magnetycznym wykryto zmianę końca dalszego kości udowej, głównie kłykcia bocznego z naciekiem otaczających tkanek miękkich.

1 października 2013 roku przeszedłem operację resekcji guza kłykcia bocznego lewej kości udowej. Po zabiegu preparat HP z wyresekowanego guza został przekazany do pracowni Histamed w Gliwicach. Po uzyskaniu wyniku i konsultacji onkologicznej jak również weryfikacji preparatu rozpoznano chrzęstniakomięsak (Chondrosarcoma G-2). Konieczne było usunięcie zmiany w całości z uwzględnieniem przylegających tkanek miękkich - ewentualna amputacja nogi.

9 maj 2014 wykonano kolejną operację endoprotezoplastykę resekcyjną stawu kolanowego lewego i resekcję guza. Po operacji czekała mnie ciężka i długotrwała rehabilitacja, żebym mógł stanąć na nogi i normalnie funkcjonować.

Choroba spadła na mnie nagle i nigdy nie przypuszczałem, że znajdę się w takiej sytuacji walcząc o własne życie, bo przecież mam dopiero 22 lata i chciałbym cieszyć się życiem tak jak mój brat bliźniak.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe w dalszej diagnostyce i badaniach!

Dziękuję za każdą udzieloną pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Sebastiana można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

 

Dziennik

Witam w czerwcu 2017 roku przeszedłem serię badań i stwierdzono brak jakichkolwiek zmian z czego jestem bardzo szczęśliwy że dzięki Wam uda mi się wygrać tę walkę .Kolejne badania odbędą się w grudniu tego roku .Dziękuje wszystkim darczyńcą za okazaną pomoc .

Wypłaty (suma: 280 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

15.07.2016 - 280.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 987,16 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 lata temu 519 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 1 miesiąc temu 60 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 50 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 76 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 51 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 21 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 40 zł

Anonimowy 1 rok temu 8 zł

Anonimowy 1 rok temu 61 zł

Anonimowy 1 rok temu 38 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem