Sebastian Klimeczek

Sebastian Klimeczek, Rybnik

Numer skarbonki: 110151
Pomóż mi wygrać z nowotworem kości.
zebrano:
6 779 zł
33%
cel zbiórki:
20 000 zł

Historia

Nazywam się Sebastian Klimeczek, mam 22 lata. W 2013 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy kości. To całkowicie zmieniło moje życie i moich rodziców.

Zaczęło się tak niewinnie, bo w lutym 2013 roku pojawił się ból w lewej nodze . Zbagatelizowałem go, ale w maju ból się nasilił do takiego stopnia, że nie mogłem chodzić. W badaniu rezonansem magnetycznym wykryto zmianę końca dalszego kości udowej, głównie kłykcia bocznego z naciekiem otaczających tkanek miękkich.

1 października 2013 roku przeszedłem operację resekcji guza kłykcia bocznego lewej kości udowej. Po zabiegu preparat HP z wyresekowanego guza został przekazany do pracowni Histamed w Gliwicach. Po uzyskaniu wyniku i konsultacji onkologicznej jak również weryfikacji preparatu rozpoznano chrzęstniakomięsak (Chondrosarcoma G-2). Konieczne było usunięcie zmiany w całości z uwzględnieniem przylegających tkanek miękkich - ewentualna amputacja nogi.

9 maj 2014 wykonano kolejną operację endoprotezoplastykę resekcyjną stawu kolanowego lewego i resekcję guza. Po operacji czekała mnie ciężka i długotrwała rehabilitacja, żebym mógł stanąć na nogi i normalnie funkcjonować.

Choroba spadła na mnie nagle i nigdy nie przypuszczałem, że znajdę się w takiej sytuacji walcząc o własne życie, bo przecież mam dopiero 22 lata i chciałbym cieszyć się życiem tak jak mój brat bliźniak.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe w dalszej diagnostyce i badaniach!

Dziękuję za każdą udzieloną pomoc.

Darowizny na rzecz leczenia Sebastiana można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

 

Dziennik

Witam w czerwcu 2017 roku przeszedłem serię badań i stwierdzono brak jakichkolwiek zmian z czego jestem bardzo szczęśliwy że dzięki Wam uda mi się wygrać tę walkę .Kolejne badania odbędą się w grudniu tego roku .Dziękuje wszystkim darczyńcą za okazaną pomoc .

Wypłaty (suma: 280 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

15.07.2016 - 280.00 zł
- kategoria wydatków: badania diagnostyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 6 499,27 zł

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 519 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 2 tygodnie temu 49 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 43 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 66 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 16 zł

Anonimowy 2 tygodnie temu 33 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 30 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 30 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem