Sylwia Czyżewska

Sylwia Czyżewska, ząbki

Numer skarbonki: 111037
Leczenie oraz badania
Na zebranie środków
mamy czas do: 03 lipca 2020
zebrano:
864 zł
2%
cel zbiórki:
30 000 zł

Historia

Nazywam się Sylwia, mam 42 lata. Wychowuję sama dwóch dorastających synów.

W grudniu 2016 roku zdiagnozowano u mnie rozsianego, złośliwego raka piersi. Był to dla mnie cios, ponieważ całe życie pomagałam innym - byłam honorowym dawcą krwi oraz szpiku. Choroba wywróciła moje dotychczasowe życie do góry nogami, zostawił mnie partner, zostałam z problemami całkiem sama, bez środków do życia.

Postanowiłam zawalczyć i podjąć leczenie. Najpierw chemioterapia, następnie mastektomia piersi z usunięciem węzłów chłonnych. Potem miało być już z górki - rekonstrukcja piersi oraz 5 lat leczenia hormonalnego. Niestety znów dostałam kopniaka od losu. Podczas podróży z synem do rodzinnego Włocławka, straciłam przytomność i dostałam ataku padaczki. Obudziłam się w szpitalu. Po cyklu badań wykryto u mnie guza przysadki mózgowej. Obecnie jestem w trakcie diagnozowania go pod kątem złośliwości. Czas gra tu ważną rolę, a wizyty specjalistyczne u lekarzy państwowych to wielomiesięczne oczekiwanie… Serdecznie proszę o pomoc, by móc się leczyć i żyć dla moich synów.

Zgromadzone środki chcę przeznaczyć na rehabilitację i niezbędne leki. Niedługo czeka mnie skomplikowana, wielogodzinna operacja rekonstrukcji piersi. Będę po niej musiała ponieść koszt zakupu gorsetu pooperacyjnego a także biletów na podróże do Gdańska i wizyt lekarskich. 

Darowizny na rzecz leczenia Sylwii można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Wypłaty (suma: 750 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

20.08.2019 - 750.00 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego, konsultacje medyczne

Do dyspozycji podopiecznego pozostało: 114,00 zł

Wspierający

Najnowsze darowizny

Leszek Gierczyk 2 miesiące temu 50 zł

Marta Doroszkiewicz 2 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 2 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 10 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł 27

Wpadnij kiedyś pomidorki już dojrzewają :)

Dziękuję
Sylwia


Anonimowy 3 miesiące temu 50 zł

Anonimowy 3 miesiące temu 200 zł

Agnieszka Piekarska 3 miesiące temu 50 zł 22

Powodzenia

Dziękuję
Sylwia


Łukasz Łukasiejewicz 3 miesiące temu 10 zł

Aneta Nowacka 3 miesiące temu 100 zł 19

Dużo zdrówka

Dziękuję
Sylwia


Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem