Szymon Kostrzewski

Szymon Kostrzewski, Kostrzyn

Numer skarbonki: 110460
Szymon to młody chłopak, który potrzebuje wsparcia.
zebrano:
2 139 zł
17%
cel zbiórki:
12 000 zł

Historia

Nazywam się Aldona Kostrzewska i proszę o Państwa pomoc w walce z rakiem rozsianym mojego syna Szymona Kostrzewskiego. Jestem pielęgniarką. Przez 37 lat dbam o dobro pacjentów. Oddaję się pracy z wielkim zaangażowaniem, czuję wielką empatię do ludzi. 

Jesienią 2016 roku dowiaduję się o chorobie nowotworowej syna. Szpital, zabieg usunięcia jądra. Następny pobyt w szpitalu. W wykonanych badaniach stwierdzono zmiany w węzłach chłonnych okołoaortalnych, śródpiersia i płuc. Walka o życie. Zaczyna się chemioterapia. Włączono leczenie w schemacie BEP. Syn jest po 3 seriach leczenia. Stan ducha syna to przygnębienie, strach czasami rozpacz.

Prosimy o pomoc. Niewielkie środki finansowe moje i syna odcinają nas od możliwości sprawdzenia innych metod leczenia. Wsparcie z Państwa strony pomogłoby w leczeniu „duszy”- terapia psychologiczna, a także rozwiązałoby problem finansowy związany z dojazdami do Centrum Onkologicznego w Poznaniu, zakup leków i innych spraw związanych z walką z tą chorobą.

Darowizny na rzecz leczenia Szymona można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Dziennik

Dopiero teraz jesteśmy w stanie napisać co się u nas wydarzyło. Piszę "u nas" bo to jest walka matki o życie i zdrowie syna i walka Szymona, któremu jest bardzo trudno opisać to, czego doświadcza w trakcie choroby.
- Listopad 2016 - orchidektomia
- Zdiagnozowano guz germinalny, utkany potworniak dojrzały ok. 60%, rak zarodkowy 35%, choriocarcinoma 5%
- Czterokrotna chemioterapia BEP (tj. cztery razy podawanie chemii przez 5 dni)
- Chemioterapia stacjonarna
- W maju 2017 przyjęcie na oddział Centrum Onkologii celem podjęcia decyzji terapeutycznej. Kontrolne badania wykazują progresję, wysnuto podejrzenie Teratoma Growing Syndrome, podjęto decyzję o skierowaniu do urologa i torakochirurga celem operacji zmian.
Wydano skierowanie do Poradni Urologicznej MSWiA w Warszawie i Poradni Torakochirurgicznej WCPiT w Poznaniu.

Pragnę podziękować za przekazane kwoty, słowa życzliwości, wsparcia. Walczę dalej, niestety chemioterapia nie zadziałała. Oczekuję na operację usunięcia węzłów chłonnych zaotrzewnowych, w Klinice MSWiA w Warszawie. Boję się, zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z tym zabiegiem. Przeraża mnie myśl o rozcięciu powłok skórnych od mostka po wzgórek łonowy. Po trzech konsultacjach, onkologicznej, urologicznej, anestezjologicznej, prawdopodobnie będę przyjęty do Kliniki MSWiA w Warszawie 12.07.2017
Jestem już po trzech męczących i kosztownych dla mnie wizytach w Warszawie. Następny etap walki o życie to operacja torakochirurgiczny (chirurgia klatki piersiowej) w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu. Co będzie dalej z moim życiem, nie wiem. Próbuję myśleć pozytywnie ale nie zawsze udaje mi się osiągnąć stan ukojenia, wyciszenia. Dzięki Państwa wsparciu finansowemu łatwiej dojechać na konsultacje, zakupić leki, zadbać o odpowiednie zbilansowane odżywianie. Potrzeby są ogromne. Liczę na dalsze wsparcie z Państwa strony. Sam sobie nie poradzę. Dziękuję za pomoc już teraz.
Szymon Kostrzewski

Wypłaty (suma: 2102.59 zł)

Zebrane środki zostały wykorzystane na następujące wydatki:

23.02.2018 - 405.29 zł
- kategoria wydatków: środki farmakologiczne, badania diagnostyczne

23.02.2018 - 350.30 zł
- kategoria wydatków: usługi transportu chorego na badania, rehabilitację, terapię - do i z ośrodka medycznego

11.12.2017 - 600.00 zł
- kategoria wydatków: inne

26.05.2017 - 747.00 zł
- kategoria wydatków: inne

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 1 rok temu 500 zł

Najnowsze darowizny

Anonimowy 6 miesięcy temu 10 zł

Anonimowy 7 miesięcy temu 1 zł

Dawid Binek 8 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 8 miesięcy temu 100 zł

Błażej Hudzikowski 9 miesięcy temu 50 zł 74

Dla Ciebie.

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 100 zł

Anonimowy 10 miesięcy temu 50 zł 75

Szymon, trzymamy kciuki za Twoją walkę o zdrowie. Pozdrawiam Aśka, kumpela z klasy.

Do ,,kumpeli'' z klasy Asiu bardzo dziękuję za wsparcie. Życzę Tobie i Twojej Rodzinie wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia:)))
Szymon


Jagoda Jankowiak 10 miesięcy temu 50 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem