Wojciech Neja

Wojciech Neja, Bydgoszcz

Numer skarbonki: 110490
Pomóż zdobyć środki na leczenie za granicą (Niemcy)
zebrano:
67 163 zł
16%
cel zbiórki:
400 000 zł

Historia

Nazywam się Wojciech Neja. Z zawodu jestem zootechnikiem, pracującym jako nauczyciel akademicki, na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt UTP.

W 2016 roku, 21 kwietnia wykryto u mnie guza mózgu. 9 maja oraz w czerwcu i lipcu (15.06 - 15.07) przeszedłem operację częściowego usunięcia guza. Ze względu na tylko częściowe jego usunięcie, konieczne jest dalsze leczenie.

Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim. Jednocześnie konsekwencją leczenia są padaczki, które wyłączyły mnie całkowicie z prowadzenia samochodu i częściowo z opieki nad dziećmi. Taka sytuacja wymaga ciągłej pomocy osób trzecich z czym wiążą się ciągłe koszta.

W tej chwili jestem pod opieką onkologa, neurochirurga, chirurga, neurologa, psychiatry oraz rehabilitanta (częściowy niedowład lewej strony ciała). Większość badań z racji czasu i odległych terminów muszę wykonywać prywatnie w związku z tym miesięczny budżet domowy często nie starcza na pokrycie tych kosztów.

Zebrane środki w ramach Programu Skarbonka chciałbym przeznaczyć na leczenie metodą NanoTherm oferowaną przez klinikę w Niemczech. Jest to eksperymentalna metoda leczenia nowotworów mózgu, która daje szanse na pokonanie choroby. 

Darowizny na rzecz leczenia Wojtka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Dziennik

Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom za nie tylko finansowe wsparcie, ale również za ciepłe słowa, które są wzruszające i mocno podtrzymują na duchu.
Dziękuję wszystkim z mojego środowiska akademickiego (do pracy wróciłem w październiku 2018 roku i mogę nadal cieszyć się spotkaniami ze studentami)
Dziękuję wszystkim z mojego środowiska żeglarskiego, zawsze miło wspominam wspólne chwile spędzone na wodzie, na obozach przy ognisku i nie tylko.
Dziękuję wszystkim znajomym, którzy mnie wsparli finansowo i nie tylko. Dziękuję za rozpowszechnianiu informacji o zbiórce.
Dziękuję również mojej żonie Annie, która wykazywała dużą cierpliwość podczas mojego szpitalnego leczenia oraz przy rehabilitacji. Ponadto wyrazy podziękowania należą się moim dzieciom Izabeli i Wiktorowi.
Jeszcze raz Wielkie Dzięki. Pamiętam o Was Wszystkich.
Na tą chwilę nie mam nawrotów, jestem pod stałą kontrolą ostatni rezonans wykazał stabilną sytuację.
Pozdrawiam. Bywajcie zdrowi
Wojtas

Wspierający

Największe darowizny

Anonimowy 4 lata temu 10000 zł

Anonimowy 4 lata temu 6098 zł

Anonimowy 4 lata temu 2373 zł

Anonimowy 4 lata temu 2272 zł

Anonimowy 4 lata temu 1282 zł

Anonimowy 4 lata temu 1000 zł 336

zaufaj Bogu

Anonimowy 3 lata temu 826 zł

Anonimowy 1 miesiąc temu 754 zł

Anonimowy 4 lata temu 733 zł

Anonimowy 4 lata temu 708 zł

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcejRozumiem